Kde vsázet na koníky ?

<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek sob 22. pro 2012 11:58:11

Kde vsázet na koníky ?

Jelikož se chci orientovat i na jíný sport "lukrativní" vybral jsem si dostihy. Nic méně proto abych mohl začít potřebuji nejprv znát sázkovky. Tím mám na mysli u jakých vsázíte. A pak hlavně taky pokud už sem hodíte někdo tip na určitou. Byl bych rád pokud u toho uvedete sázkové stropy. Vím mohu si to hledat sám. Ale budu rád kdyby se tu našel někdo kdo vsází na koníky a již tohle zná. Urychlí mi tím práci hledaní v pravidlech atd... "prosím nedávejte sem Bet365, Betdaq, Marathon, Betfeir atd ...". Mám na mysli spíše specializované jako např. Racebet.com ..... Pokud máte ještě někdo jinou speciálku budu rád za tip a hlavně důležitá je výše stropu na jednotlivou sázku .....

Předem díky i když moc přízpěvků nečekám snad se tu někdo najde....
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek sob 22. pro 2012 12:04:33

Re: Kde vsázet na koníky ?

Dostihové sázky mají podle mě nejlépe udělaný na Obrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek sob 22. pro 2012 13:05:39

Re: Kde vsázet na koníky ?

Petr Jeník píše:Dostihové sázky mají podle mě nejlépe udělaný na Obrázek


Dík za tip ..... Bohužel nabídka zrovna moc široká není ....
<<

k0udy

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2636

Registrován: úte 25. led 2011 23:25:59

Příspěvek sob 22. pro 2012 13:28:22

Re: Kde vsázet na koníky ?

Pár kluku z chatu jako bojller nebo Steve berou tipy od někoho na dostihy a sázejí to tuším u betfairu
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek sob 22. pro 2012 13:56:59

Re: Kde vsázet na koníky ?

k0udy píše:Pár kluku z chatu jako bojller nebo Steve berou tipy od někoho na dostihy a sázejí to tuším u betfairu


Tuším že vím odkud vítr fouká, ale to není můj styl platit někomu kdo dává 1-2 tipy denně a čekat jestli vyjdou. Já se rád naučím analyzovat si sám. A pak dávat to co uznám a vyhodnotím jako tip který může vyjít. Naučil jsem se to ve fotbale a naučím se i tohle. Chce to je nač a trpělivost. Co se týká betfeir tak to nemám zrovna v oblibě. Hodně nízké stropy.
<<

Hu

Příspěvky: 253

Registrován: pon 31. led 2011 11:10:27

Příspěvek sob 22. pro 2012 15:20:14

Re: Kde vsázet na koníky ?

Dostihy jsou oblíbenou kratochvílí především Britů, takže pokud ti jde o šířku nabídky, asi by tě nejvíc měly uspokojit jejich sázkovky jako jsou Ladbrokes, William Hill, Boylesports, Paddy Power...
<<

bojller

Uživatelský avatar

Příspěvky: 454

Registrován: sob 30. črc 2011 1:37:49

Příspěvek sob 22. pro 2012 16:13:14

Re: Kde vsázet na koníky ?

Z4ch4r! píše:
k0udy píše:Pár kluku z chatu jako bojller nebo Steve berou tipy od někoho na dostihy a sázejí to tuším u betfairu


Tuším že vím odkud vítr fouká, ale to není můj styl platit někomu kdo dává 1-2 tipy denně a čekat jestli vyjdou. Já se rád naučím analyzovat si sám. A pak dávat to co uznám a vyhodnotím jako tip který může vyjít. Naučil jsem se to ve fotbale a naučím se i tohle. Chce to je nač a trpělivost. Co se týká betfeir tak to nemám zrovna v oblibě. Hodně nízké stropy.


Co vim ja, tak steve u bet365, ja u betfair. Co je mysleno tady stropem, velikost sazky? Tak te muzu uklidnit, ze pokud pojedes anglicke dostihy (u ostatnich - USA, Novy Zeland atd. to neni velka slava), tak strop na sazku te nejspis nebude omezovat. Nejvetsi pohyb kursu a objem vsazenych penez se deje tesne pred zavodem.

Jinak pristup spravny - ucit se, ucit se, ucit se. ja na to nemam cas :ympeace:
Prodavam tipy,kdo ma zajem,piste na vyhodprachyoknem@gmail.com
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek sob 22. pro 2012 18:24:00

Re: Kde vsázet na koníky ?

Díky oběma za tipy ....... mrknu, prověřím, uvidím. Nejde mi právě jen o Anglii, ale i o Australii, USA a další. Nejlepší stránka co jsem právě na dostihy našel je http://www.racebets.com pokusím se najít ještě další specializované jen na tento druh sportu..... "pokud existují" Jinak mi právě nejde o sázky těsně před během ,ale den dva před ním.... Live sázení jsem zkusil, ale nevyhovuje mi. Nemám na to potřebný klid a nervy.

A ještě jednou díky všem .... Dověděl jsem se víc než jsem původně očekával.
<<

jlancom

Příspěvky: 4

Registrován: ned 09. pro 2012 11:33:50

Příspěvek pon 07. led 2013 17:34:26

Re: Kde vsázet na koníky ?

Ako už bolo spomenuté, tak najlepšie pre tipovanie dostihov su prave anglické sáykovkz Ladbrokes, William Hill, Paddy Power... ak ale chceš tipovať austrálske dostihy, prípadne americké, tak asi by som hľadal nejakú sázkovku priamo odtud, možno SportsBet ale tí fungujú pod Paddy Power, resp. Paddy Power je majoritnym vlastnikom

Zpět na Rady, návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.233s | 33 Queries | GZIP : Off Livescore