Zeman bude na hradě

<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pon 07. led 2013 12:32:28

Zeman bude na hradě

Obrázek vypsala sázky na volbu prezidenta.

Obrázek

Troufám si říci, že výhra Zemana je v tuto chvíli už téměř tutovkou.
Do druhého kola postoupí společně s Fischerem.
V druhém kole pak Fischera s přehledem porazí. Fischer je nevýrazná tvář, karierista a nemá za sebou žádnou politickou stranu ani hnutí.
Já toho dědka z vysočiny volit nebudu (určitě ne v prvním kole), ale pro zhodnocení svých penízků si ho na tiket dám.

Sázky na tuto příležitost přijímá Obrázek až do 11.1. 14:00 hod.

HLAVNÍ TIP: Zeman @1,70

Hodně štěstí při sázení, upřímnou soustrast národe český
<<

ševi

Příspěvky: 150

Registrován: sob 11. srp 2012 22:25:18

Příspěvek pon 07. led 2013 12:59:41

Re: Zeman bude na hradě

Karel Schwarzenberg (chudak neumi mluvit a jednou nohou je v hrobe),Franz(potetovanej blazen),Okamura(nastesti vyrazen),Zeman(vochlasta).Kdyz uz bych byl nucenej volit tak asi Dienstbiera ale ten podle me nema zadnou sanci.At to dopadne tak nebo tak bude to tragedie.
Agnieszka Radwanska
<<

Beldorek

Příspěvky: 228

Registrován: pon 06. čer 2011 17:26:12

Příspěvek pon 07. led 2013 13:43:36

Re: Zeman bude na hradě

Ja osobne jsem si rikal , ze bych dal vetsi penize na ucast . 65% a mene za 1.91 je "jistota" -8)
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pon 07. led 2013 14:45:46

Re: Zeman bude na hradě

Já si myslím, že účast bude právě celkem vysoká.
Na tu bych under fakt nedával.
<<

shevicz

Příspěvky: 10

Registrován: pát 04. led 2013 23:46:48

Příspěvek pon 07. led 2013 14:51:11

Re: Zeman bude na hradě

Taky si myslím, že účast bude spíš 65 +. Podle posledního průzkumu má být 69 (ale vzorek jen 1000 lidí). Každopádně Zeman je BOHUŽEL určitě větší tutovka :( ...
<<

Djoker777

Příspěvky: 58

Registrován: ned 06. kvě 2012 10:42:12

Příspěvek pon 07. led 2013 15:15:40

Re: Zeman bude na hradě

Bohužel, nebohužel... proč to řešíte? Sázkařská komunita je v ČR veliká. Zeman na tiket, Zeman na volební lístek a aspoň nám z toho něco kápne ne? :)
<<

ph2

Uživatelský avatar

Příspěvky: 317

Registrován: úte 28. srp 2012 9:44:54

Příspěvek pon 07. led 2013 15:33:08

Re: Zeman bude na hradě

Bože lidi na Zemana klidně sázejte, ale nevolte ho =D takový kašpar, kterého volí jen důchodci, kteří mu nosí jen Becherovku, kterou už stejně dlouho nepije nemá na postě prezidenta co dělat.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

ševi

Příspěvky: 150

Registrován: sob 11. srp 2012 22:25:18

Příspěvek pon 07. led 2013 15:40:13

Re: Zeman bude na hradě

Nj ale tam neni nikdo takovej kdo by ho mohl delat a to je pruser...
Agnieszka Radwanska
<<

ph2

Uživatelský avatar

Příspěvky: 317

Registrován: úte 28. srp 2012 9:44:54

Příspěvek pon 07. led 2013 15:44:58

Re: Zeman bude na hradě

ševi píše:Nj ale tam neni nikdo takovej kdo by ho mohl delat a to je pruser...


Ano, ale i tak musíme hledat mezi těmi lepšími ne? Podle mě k nim patří Karel Schwarzenberg, i když je to jak jsi psal: "chudak neumi mluvit a jednou nohou je v hrobe", ale i tak je to podle mě velmi schopný člověk, který by to vedl dobře. To je ale věc názoru no...
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Milionovypastelak

Příspěvky: 81

Registrován: ned 26. úno 2012 12:31:21

Příspěvek pon 07. led 2013 16:10:52

Re: Zeman bude na hradě

ph2 píše:
ševi píše:Nj ale tam neni nikdo takovej kdo by ho mohl delat a to je pruser...


Ano, ale i tak musíme hledat mezi těmi lepšími ne? Podle mě k nim patří Karel Schwarzenberg, i když je to jak jsi psal: "chudak neumi mluvit a jednou nohou je v hrobe", ale i tak je to podle mě velmi schopný člověk, který by to vedl dobře. To je ale věc názoru no...



Určitě souhlasím plus k tomu v zahraničí ho lidé mají rádi.
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek pon 07. led 2013 16:19:17

Re: Zeman bude na hradě

Milionovypastelak píše:
ph2 píše:
ševi píše:Nj ale tam neni nikdo takovej kdo by ho mohl delat a to je pruser...


Ano, ale i tak musíme hledat mezi těmi lepšími ne? Podle mě k nim patří Karel Schwarzenberg, i když je to jak jsi psal: "chudak neumi mluvit a jednou nohou je v hrobe", ale i tak je to podle mě velmi schopný člověk, který by to vedl dobře. To je ale věc názoru no...



Určitě souhlasím plus k tomu v zahraničí ho lidé mají rádi.


To je právě ono, protože nehájí český zájmy :) .
<<

Steve

Příspěvky: 1001

Registrován: čtv 07. črc 2011 11:09:18

Příspěvek pon 07. led 2013 16:20:16

Re: Zeman bude na hradě

ševi píše:Karel Schwarzenberg (chudak neumi mluvit a jednou nohou je v hrobe),Franz(potetovanej blazen),Okamura(nastesti vyrazen),Zeman(vochlasta).Kdyz uz bych byl nucenej volit tak asi Dienstbiera ale ten podle me nema zadnou sanci.At to dopadne tak nebo tak bude to tragedie.


Dienstbier je komunista a zdroj jeho hlasu pochazi ocamcaď, to se chces radit mezi komunisty? :-s
<<

ševi

Příspěvky: 150

Registrován: sob 11. srp 2012 22:25:18

Příspěvek pon 07. led 2013 16:28:03

Re: Zeman bude na hradě

Ja se nikam neradim...jen mi jako clolovek ze vsech tech volu pride nejnormalnejsi...pokud chcete mit za prezidenta Schwarzenberga tak to bezte uprime do pr.... to radsi potetovanyho hnupa...
Agnieszka Radwanska
<<

bojller

Uživatelský avatar

Příspěvky: 454

Registrován: sob 30. črc 2011 1:37:49

Příspěvek pon 07. led 2013 16:48:42

Re: Zeman bude na hradě

Mne se nejvice libi Premysl Sobotka.
Naposledy upravil bojller dne pon 07. led 2013 19:40:59, celkově upraveno 1
Prodavam tipy,kdo ma zajem,piste na vyhodprachyoknem@gmail.com
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek pon 07. led 2013 18:06:34

Re: Zeman bude na hradě

Já volím knížete a ať si každý myslí co chce.Je to svobodná volba.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

R.Balboa

Uživatelský avatar

Příspěvky: 113

Registrován: stř 28. zář 2011 14:29:13

Příspěvek pon 07. led 2013 18:15:14

Re: Zeman bude na hradě

Okamura naštěstí vyřazen? Hňup Franz? Dle mého jediní dva volitelní kandidáti.

Ty řeči, že Okamura je Japonec a lidi Japonce volit nebudou.. Má sice tuším jednoho rodiče z Japonska, vypadá jako Japonec, ale já osobně hp považuju jakoČecha. Byl to můj nejvhodnější kandidát. Líbily se mi jeho názory, nebojil se věci oslovit takové, jaké jsou. Bohužel ho vyřadili ( nemůžu si odpustit to, že to bylo právě proto, že byl až příliš velký konkurent..)
Pan Franz, lidi ho odsuzují za vzhled..Je sice fakt, že prezident má reprezentovat naši zemi, nicméně když vidím ty kandidáty, tak mi momentálně nikdo vhodnější nepřijde. Pan Franz mě zaujal z kandidátů nejvíce + jako bonus mi přišel hodně chytrý a budu ho volit.
Nicméně taktéž asi očekávám, že postoupí Zeman s Fischerem. Nenávidím ani jednoho, ale na pana Fischera už su alergický a na hradě bych ho v žádném případě nechtěl videt, tudíž bych dal hlas Zemanovi.
Je to můj názor, tak mě tu za něj prosím neukamenujte..
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek pon 07. led 2013 18:19:03

Re: Zeman bude na hradě

Proč ukamenovat?V tomhle musí mít každý svůj názor.Taky bych volil jednoznačně Okamuru,podle jeho vyjadřování do televize mně příjde takovej "férovej".Navíc je to nový člověk,kterýho v politice tolik neznáme,což je možná dobře.A že je to "Japonec",no a co?Když můžou mít Amíci "Afričana",Frantíci měli "Maďara" tak proč ne my "Japonce" :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Arssis

Uživatelský avatar

Příspěvky: 98

Registrován: čtv 12. kvě 2011 23:51:55

Příspěvek pon 07. led 2013 19:30:47

Re: Zeman bude na hradě

Já volím Zemana, jednoznačně. Berte to tak, že je to jediná sázka, kterou můžete přímo ovlivnit, proto si vsaďte a volte ho též. :ymhug:
fotbal: Slovan Liberec
tenis: Azarenka, Lisicki, Nieminen, Heliovaara, H. Kontinen, Murray
sázkovka: Obrázek
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pon 07. led 2013 19:32:40

Re: Zeman bude na hradě

R.Balboa:
Okamura má názory bohužel jen takové, které se líbí lidem. Je to těžkej populista. Říká a píše jen to, co jsou takové obecné ideály. Proto mi tak trochu vadí.
Co se Franze týká, tak tam mám problém s tím, že jsem ho doposud neslyšel říci jakýkoli názor. Na nic. Svoje názory si tvoří až teprve po tom, co mu někdo položí otázku. Nemá vůbec v hlavě srovnaný co chce a co ne. Nevyzná se v politice a je prostě divnej. A co mi vadí hodně je to, že jeho zastánci neříkají proč ho volí. Obviňují jen ostatní z toho, že ho nechtějí volit kvůli tomu tetování. Jediný argument proč ho volit mají ten, že oni nejsou přeci zapšklí a že člověka nesoudí podle vzhledu. Naopak - oni ho soudí podle vzhledu. To je totiž to jediné, v čem skutečně vyniká. (tedy kromě hudby. Ale to není důvod ho volit).
Kdo tedy soudí podle vzhledu, tak to je právě paradoxně většina voličů Franze, kteří ostatní lidi peskují za to, že ho kvůli vzhledu volit nebudou.

No a koho tedy volit? Nevim :(
Pro první kolo rozhodnutý nejsem. Volit ale půjdu.
Pokud to bude ale tak, že budu muset vybírat mezi Zemanem a Fischerem, zvolím si ze svého pohledu menší zlo a hodím tam s velkým sebezapřením Zemana
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek pon 07. led 2013 19:47:32

Re: Zeman bude na hradě

https://www.chance.cz/tiket-vyhledavani ... kod=194210¨

tak uvidíme, kurz na fortuně spadl na 1,55...
<<

kaneACS

Příspěvky: 93

Registrován: ned 15. kvě 2011 19:40:48

Příspěvek pon 07. led 2013 20:51:31

Re: Zeman bude na hradě

Mně se velice líbí sázka u fortuny : kdo lépe?
Dienstbier Jiří-Schwarzenberg Karel .......2 kurs 1.6
Myslím si že Karel Schwarzenberg Dienstbiera porazí. Ovšem mi to můj děda docela dost rozmlouvá. Co si o tom myslíte?
<<

Bery

Příspěvky: 237

Registrován: pát 15. dub 2011 20:59:51

Příspěvek pon 07. led 2013 21:16:49

Re: Zeman bude na hradě

nvm, moje babi s dědou budou volit treba taky dinsbiera...ale vic bych asi videl toho karla osobne
<<

TANAKAN

Příspěvky: 251

Registrován: úte 01. úno 2011 12:21:50

Příspěvek úte 08. led 2013 6:26:12

Re: Zeman bude na hradě

No já o politiku se nějak nezajímám a ní nebudu nebo je to zbytečný tato vláda co je,je nejhorší co nastoupila.No každý tu říka jaky charakter nebo vlastnosti má daný Kandidát řeknu to tak je to úplně jedno koho budete volit jen tam dosadíte dalšího zloděje co tam bude 5 let nebo 10 let.Stejně prezident nemá moc velké právomoce stejně zas vše bude řídit parlament nebo co tam je :D.

Ps. Já osobně nejdu volit je to úplně jedno koho volit můj názor zloděje nejdu volit.
Obrázek
<<

Pepaskipy

Příspěvky: 103

Registrován: ned 30. led 2011 12:26:32

Příspěvek úte 08. led 2013 8:48:29

Re: Zeman bude na hradě

R.Balboa píše:Okamura naštěstí vyřazen? Hňup Franz? Dle mého jediní dva volitelní kandidáti.

Ty řeči, že Okamura je Japonec a lidi Japonce volit nebudou.. Má sice tuším jednoho rodiče z Japonska, vypadá jako Japonec, ale já osobně hp považuju jakoČecha. Byl to můj nejvhodnější kandidát. Líbily se mi jeho názory, nebojil se věci oslovit takové, jaké jsou. Bohužel ho vyřadili ( nemůžu si odpustit to, že to bylo právě proto, že byl až příliš velký konkurent..)
Pan Franz, lidi ho odsuzují za vzhled..Je sice fakt, že prezident má reprezentovat naši zemi, nicméně když vidím ty kandidáty, tak mi momentálně nikdo vhodnější nepřijde. Pan Franz mě zaujal z kandidátů nejvíce + jako bonus mi přišel hodně chytrý a budu ho volit.
Nicméně taktéž asi očekávám, že postoupí Zeman s Fischerem. Nenávidím ani jednoho, ale na pana Fischera už su alergický a na hradě bych ho v žádném případě nechtěl videt, tudíž bych dal hlas Zemanovi.
Je to můj názor, tak mě tu za něj prosím neukamenujte..

tak stím souhlasím, Okamury se totiž naši politici zřejmě bojí, proto ho vyautovali, ten by tam tu vládu rozmetal, a Franz velice chytrý člověk, profesor na vejšce, ale bohužel ten vzhled mu to kazí jako repre našeho státu, ze zbytku co je v nabídce jdu do Zemana, za jeho vlády to bylo u nás / z celých dvaceti let samostatnosti/ nejlepší.A že si dá rád frtana, to já taky, to není na škodu, v posl.sněm. chlastaj všichni a víc.
<<

Lofas

Příspěvky: 22

Registrován: ned 11. zář 2011 13:50:11

Příspěvek čtv 10. led 2013 0:08:26

Re: Zeman bude na hradě

Jděte do háje z knížetem Šlaufenbergem senilním stačím mi jak vidím tu jeho Top 09 a Kalouska tak se mi kudla otvírá v kapse , Šlaufenberg se vetřel ¨do politiky jen z jednoho důvodu aby získal majetky zpátky to je člověk který myslím především sám na sebe . Jen imbecil může volit toho rakušaka , ve sněmovně chrápe co chvíli ale hlavně že je placený z daní a mluvit o jeho top 09 kde je předsedou která ten to národ poslala do ještě větších sraček než byla a rozkradli co mohli s ODS díky ale SENILNÍHO ŠALUFENBERGRA SI NECHTE !
<<

Clésio

Uživatelský avatar

Příspěvky: 471

Registrován: pon 02. črc 2012 19:37:33

Příspěvek čtv 10. led 2013 0:27:07

Re: Zeman bude na hradě

Lofas,je nutné aby si nám říkal imbecilové? :ymapplause:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
<<

dytr

Příspěvky: 4

Registrován: čtv 10. led 2013 3:28:23

Příspěvek čtv 10. led 2013 4:05:45

Re: Zeman bude na hradě

Lofasi, já bych se nevyjadřoval, dokud se nenaučíš psát. Nazýváš určité lidi imbecily, přitom se vyjadřuješ jako člověk postižený těžkou idiocií. Bez argumentů, beze smyslu.. Bohužel národ tvoří občané jako ty a pak se divíme, kdo ve volbách vyhrává.

Jak už řekl Churchill, největším argumentem proti demokracii je pětiminutový rozhovor s průměrným voličem. Protože ten průměr, to je bída, jak se ostatně ve veřejných diskuzích ukazuje :(
<<

Martian

Příspěvky: 12

Registrován: sob 24. pro 2011 4:14:59

Příspěvek čtv 10. led 2013 16:37:30

Re: Zeman bude na hradě

Docela lituju ty, kdo si vsadili na Fishera ještě když byl favorit, docela dlouho to tu viselo...
<<

pacient

Příspěvky: 193

Registrován: sob 27. srp 2011 14:40:21

Příspěvek čtv 10. led 2013 17:50:29

Re: Zeman bude na hradě

Myslím že to prasečí ksicht vyhraje , též se na křeslo třepe už dobrých 10 roků .Stará ho obrala o poslední prachy na vysočině a pak ho poslala do řiti tak je třeba zajisti si koryto prezidentské že? kdo by potom nechtěl brát po skončení úřadu doživotní rentu 100 tisíc měsíčně za nic . ;)

Zpět na Jiné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.351s | 71 Queries | GZIP : Off Livescore