milanfenix

<<

milanfenix

Příspěvky: 7

Registrován: úte 05. bře 2013 9:37:35

Příspěvek stř 06. bře 2013 15:26:39

milanfenix

Ahoj vsem, jmenuju si Milan (prekvapive) je mi 22. Sazeni jsem se nikdy drive nevenoval nejak vice, ale nikdy jsem na nem nebyl ve ztrate dlouhodobe. Nejradsi sazim na fotbal, hokej, obcas tenis a nejvic florbal. Florbal je pro me zajimavy, jelikoz jsou na nej casto nesmyslne vysoke kurzy a navic nektere hrace znam z ruznych turnaju. Sportovni sazky beru zatim jako doplnek k pokeru, coz je pro me krome prace muj momentalne nejvetsi vydelek. Muj cil je dodrzovat jakysi bankroll management (nevim jak to funguje u sportovnich sazek, ale proste chci sazet tak malou castku, aby v pripade dlouhodobejsi smuly me to nezruinovalo) a taky doufam, ze muj ROI casem poroste. Zatim zacinam se sazkami na 200Kč (3-5denne) a obcas si hodim experta za 30Kč, kdyz mam pocit, ze je na nej smysluplny bonus. Mym cilem je si vydelat 40-50 000 co nejdrive, abych mohl snad bezpecne davat sazky za 1000Kč. Budu moc rad, kdyz mi nekdo s bankroll managementem poradi, nevim kolik je bezpecne mit sazek pro dany limit. Jinak vsem hodne stesti a jeste jednou diky
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 06. bře 2013 16:10:10

Re: milanfenix

Ahoj Milane
Vítám tě na TipFóru
Držím palce při sázení
Budu rád, když se občas podělíš o nějaký ten svůj tip a napíšeš na ten tvůj oblíbený florbal nějakou tu analýzu
<<

wirthwar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 112

Registrován: pát 02. zář 2011 13:52:02

Příspěvek stř 06. bře 2013 16:19:52

Re: milanfenix

zdravím,

nevím jaký je objem tvého banku na sázení, ale to ani není tak důležitý, zkrátka si to rozvrhni aby jsi na každou sázku dával např. 1-2% celkovýho banku a tento postup bezpodmínečně dodržuj, pokud budeš mít např. sérii proher nesnaž se to získat zpět jednou velkou sázkou, spíš si odpočiň či si dej na nějakej čas od sázení přestávku, je nutné management který si stanovíš dodržovat a pokud to zvládneš, významně tě to posune k tvémmu cíli -> což je pravděpodobně vydělávání si sázením. Ať se daří!!
(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_(-_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)_-)

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
<<

milanfenix

Příspěvky: 7

Registrován: úte 05. bře 2013 9:37:35

Příspěvek stř 06. bře 2013 18:44:08

Re: milanfenix

Diky za radu, analyzu udelam hned ted na play off jen si to musim poradne pripravit. A management je tedy podobny jako u pokeru, budu k tomu pristupovat stejne Diky

Zpět na Představte se

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.156s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore