Tipy od Mansúra

<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pon 11. bře 2013 21:40:36

Tipy od Mansúra

Na fóru jsem nový. Budu se snažit sem nepravidelně dávat své tipy, které také vsázím. Sázením se neživím. Je to pro mne zábava. Budu se snažit dávat kurzy vždy kolem dvou. Pro dnešek mám LA-Calgary, kde věřím opět ve vítězství KINGS (Bwin 1,8). Kurz šel mírně nahoru...
Obrázek
[color=#FF0000]Nakonec se kurz vyšplhal mírně nad 1,9. Plamenům se pro jistotu pár zápasů vyhnu. Z dnešního rozhovoru jsem vyčul, že si hráči plně uvědomují své místo v tabulce a s takovými výsledky se do p-o nedostanou.[/color]
Naposledy upravil Mansúr dne ned 31. bře 2013 8:16:16, celkově upraveno 3
<<

MLBGURU

Příspěvky: 287

Registrován: stř 10. srp 2011 17:38:50

Příspěvek úte 12. bře 2013 11:12:32

Re: Tipy od Mansúra

Tak vela stastia ,,mansur,, nech sa dari, vsetko dobre chlape, aby sme si mohli niekedy zaspievat tu cesku pisen,, rucicky nebojte se vy delat nebudete,,
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek stř 13. bře 2013 19:03:22

Re: Tipy od Mansúra

Středu obvykle nedávám, poněvadž dlouhodobě (statisticky) je to pro mne černý den (narozdíl od čtvrtku, který je zase nejúspěšnější). Možná je to způsobeno tím, že spousta lidí chápe tento den jako přelomový den týdne, kdy už zpravidla vypouští herní či pracovní nasazení. Kdo hrál někdy nějaký míčový sport na nižší úrovni, tak ví o čem mluvím. Středa byla zpravidla poslední trénink před sobotou (zápas), tak se trochu vypouštěl (jak herně, tak i absenčně). Nicméně dnes mě opět šokoval můj kolega, který mi přišel ukázat tiket s takovou částkou, že jsem od oběda až do teďka uvažoval, zda to vsadit či ne. Nakonec jsem se rozhodl, že ano. Avšak upozorňuji, že středa je můj kritický den, tak opatrně :-) Udělejte si pro jistotu nezávislou analýzu. Každopádně já tento zápas dávám za míň a budu doufat, že jeden z hráčů bude mít středu jako přípravu na víkend :-)
Tip mého kolegy je, že vyhraje Sijsling na Baghdatisem u Bet 365 za 2,5.
OK. Tak kolega nemusí tak měsíc do práce a já starý skeptik doma žmoulám jen pár zelených obrázků. Nicméně už nebudu k jeho tipům (např. Sloane vs. Serena na AO) apatický a pokud bude v dohledné době (sváteční sázkař 1,5 tipu/měsíc) vsázet, tak to sem hodím.
Naposledy upravil Mansúr dne čtv 14. bře 2013 16:01:02, celkově upraveno 1
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek stř 13. bře 2013 23:32:34

Tipy od Mansúra

Montreal je ve formě po venkovní šňůře a jistě se bude chtít doma ukázat proti zraněním opor zmítané Ottawě, která je i bez klíčových hráčů velmi silným týmem a jistě neprodá kůži zadarmo.
Nicméně věřím ve vítězství Montrealu v řádné hrací době. Kurzy se u sázkovek pohybují kolem 1,9.
Obrázek
Ottawa ukázala, že jsem o ni měl správné mínění. Montreal sice vyhrál, ale bet KO
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 14. bře 2013 21:37:25

Re: Tipy od Mansúra

Mohl jsem tady šoupnout nějakou tutovku v podání některého z lídrů NHL, ale mám rád výzvy a tou je pro mne toto utkání celkem vyrovnaných týmů TB-NYI, kde dávám 1. Kurz přes 2 téměř u všech sázkovek je pro mne velkou výzvou.
Radši jsem tady měl dát ten Boston 1. třetinu za 2,2 nebo některého z lídrů. Každopádně včera propadák i díky Coloradu (další moje výzva). Při vsaázení jsem si asi neuvědomil, že prohra stojí nějaké ty peníze.
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pon 18. bře 2013 20:54:39

Tipy od Mansúra

Pevně věřím v (pro nás) noční vítězství jednoho z nejbohatších klubů NHL NYR, který hostí Carolinu. Tři porážky domácích v řadě musí pro ně být víc než jen vzpruhou. Rád bych vždy provedl nějakou podrobnější analýzu, ale kdo sází tuto nevyzpytatelnou soutěž, tak ví, že poslední může porazit prvního. Zranění hvězdy týmu není překážkou a pro tak profi týmy není ani zápas na hostujícím ledu handicapem. Navíc pevně věřím, že ani zápasy nejsou předem dohodnuté (jako v jiných soutěžích).
Obrázek
OK. Naštěstí jsem se držel při zemi a nedal jsem kurzově lépe hodnocenou výhru v řádné hrací době. Tiket mi však celkově nevyšel, poněvadž prohrál Vancouver.

Jaký je postup pro vložení tiketu? Píše mi to, že příloha bmp není přípustná. Děkuji
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 21. bře 2013 18:55:20

Tipy od Mansúra

Dnes jdu opět do Rangers, poněvadž Zdeno mi vyfoukl tip na LA :)
Florida vyhrála minulé venkovní utkání a já nepředpokládám, že Jezdci jim dovolí vyhrát i na svém ledě. Navíc jim hraje do karet i to, že stále Florida už nemá oč hrát. Jezdci zatím ani nemají jisté místo v P-O.
Proto jdu do vítězství NYR v řádné hrací době.
Obrázek
Kurzy jsou nyní na 1,75 a budou padat.
Už vím, proč se KO píše velkými písmeny.
Naposledy upravil Mansúr dne pát 22. bře 2013 18:43:59, celkově upraveno 1
<<

MLBGURU

Příspěvky: 287

Registrován: stř 10. srp 2011 17:38:50

Příspěvek pát 22. bře 2013 13:21:31

Re: Tipy od Mansúra

Nazdar Mansur podla mna to nevadi, ked ako podla teba ze Zdeno my zobral tip na LA, smelo ho mozes dat aj ty, to sa nic nestane
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pát 22. bře 2013 16:56:13

Tipy od Mansúra

Nechtěl jsem to dablovat. Někdo si možná bere inspiraci, tak ať má širší spektrum. Každopádně LA jsem měl na tiketu taky a spolu s NYR mi udělali dobrý vítr v peněžence :-)
Prostě a jednoduše jsem si vybral špatné zápasy. Nic jiného v tom ani nevidím. Florida má marodku jak prase a nemá vlastně už oč hrát, takže klobouk dolů před nimi. :ymapplause:
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pát 22. bře 2013 20:24:19

Tipy od Mansúra

Pingvini mají slušnou šňůru a troufám si napsat, že ji prodlouží, možná i s prodloužením i na NY ledě.
Já vsázím na vítězství v řádné hrací době. Spolu s tímto zápasem dávám ten samý bet na Kačery.
Kurzy jsou zatím mírně nad 2.
Obrázek Obrázek
KO-OK
33 střel a dají jednu branku.........
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek sob 23. bře 2013 22:02:04

Tipy od Mansúra

Poprvé sem vkládám i tenisový zápas a to na vítězství Suarez-Navarro nad Robertou Vinci. V Miami jsou skoro stejné podmínky jak v IW. Je to klasická antukářka, které by mohla pomalejší hra svědčit. Navíc v IW potrápila Šarapku a první set prohrála až v TB. Roberta má náročnější program. Před chvílí jí skončila třísetová výhra v deblu a tudíž má velmi málo času na rekonvalescenci. Bilance je trochu zavádějící (odlišné podmínky). Přesto je 3:0 pro S-N Ani jedna z hráček nepřešla v posledních třech letech pře třetí kolo.
Tradičně tedy dávám i NHL a to na vítězství v řádné hrací době NJD nad Floridou, která sice ve dvou posledních venkovních zápasech vyhrála, ale návrat ikony Brodeura do brány NJD je pro tým velkou vzpruhou.
Dále pak Canadiens proti Sabres, také vítězství v ŘHD.
Obrázek Obrázek
Tenis KO, S-N vedla 2:0 ve třetí sadě.
Canadiens KO

NJD podle očekávání OK
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek úte 26. bře 2013 21:39:20

Tipy od Mansúra

Dnes SLB vs. Edmonton na vítězství v ŘHD Blues. Edmonton porazili letos již 2x, tudíž na něj umí zahrát. Oba dva týmy svůj poslední zápas nevyhráli a domácí prostředí a jeden den odpočinku oproti Edmontonu jistě bude pro Blues výhodou.
Obrázek
Podrobně sleduji turnaj v IW a posledních pár zápasů Roberty Vinci mi potvrdilo, že to je opravdu nevyzpytatelná hráčka. Dokáže ledabyle prohrát své podání, aby vzápětí vyhrála podání soupeřino. Prohraje zcela jasně první set, aby v dalších dvou dominovala. Společně s deblovou partnerkou Erani mají za sebou mnoho těžkých utkání jak v singlu, tak již ve vzpomínaném deblu. Včera vyhrály obě dvě své zápasy 2:1 a v deblu to samé (pro mě dobře, právě tento výsledek jsem vsadil jako přesný) a únava se na nich musí projevit. Určitě by taky chtěly vyhrát tento turnaj ve čtyřhře, kde mají větší šance. Nepočítám tedy s nimi do dalšího kola singlu a na to také stavím svůj ´´antiItalský´´ tiket u Chance v celkovém kurzu mírně přes 2.
U SLB-EDM se opět potvrdilo, že nemám na tuto nevyzpytatelnou soutěž dobrý odhad.
Antiitalský tip OK
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek sob 30. bře 2013 22:51:51

Tipy od Mansúra

Dnes jdu do over 184 u Chance za 1,85 na zápas NBA mezi Minnesotou a Memphisem. Oba celky v posledních čtyřech zápasech nasázely v průměru víc než 100 bodů za zápas. Jejich vzájemný duel v tomto roce skončil nad výše zmíněnou hranicí. Pro mne tedy jasná volba.
Dále pak na domácí a to over 90 taktéž za 1,85.
Obrázek vs. Obrázek
over 184 o 1 bod OK
over 90 KO (86 B.)
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pát 05. dub 2013 18:49:30

Tipy od Mansúra

Dnes jdu do zápasu SJS vs. Calgary, které má venku velmi špatnou bilanci (3 výhry), zatímco domácí prohráli na svém ledě v ŘHD pouze jednou. Z Calgary navíc odešel tahoun týmu Iginla. Kurz 1,75 marathonbet.
Obrázek
Monterrey, hard zápas Niculescu-Babos tipuji vítězství Timey, poněvadž má lepší servis, je ofenzívním typem hráčky a letos s Niculescu prohrála, tudíž má co vracet. Loni tady byla ve finále a po dosavadních výsledcích je vidět, že jí povrch a klima zase sedlo. Kurzy jsou od 3 do 4 a stoupají.
SJS OK, ale měli namále. Mika plamenům skvěle zachytal a při hře bez brankáře nechtěně vykopl hráč plamenů puk mířící do branky žraloků. Toto ani nepovažuji za výhru. Špatně jsem to odhadl.
Timeo, Timeo .....KO
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek ned 07. dub 2013 17:57:54

Tipy od Mansúra

Pro ty, co vsázejí tenis stojí jistě za povšimnutí hráč J. Huta-Galung, který na CH v S. Brieuc hrál celkem 11 setů a z toho bylo 8 v TB, které všechny vyhrál. Jasně tím ukázal, že má v takovýchto situací pevné nervy a proto stojí za další sledovačku v hale. Zítra však nastupuje v Mersinu na antuce.....
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek ned 07. dub 2013 18:00:11

Tipy od Mansúra

Malé shrnutí mého pobytu na tomto fóru je 8 OK a 8 KO tipů.
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek stř 10. dub 2013 19:30:34

Tipy od Mansúra

LM : Barca-PSG + Juventus-Bayern tip úvodní výkop 2. Kurz Chance 2 x 1,9 % = 3,8.
Jediné, na co ve zkorumpovaném sportu můžu vsázet pro tentokrát nevyšlo - KO
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 11. dub 2013 21:11:56

Tipy od Mansúra

Trochu pozměním styl vsázení, poněvadž na tenis jsou na tomto fóru odborníci jiného formátu, než-li já. Navíc v dalším mém oblíbeném sportu NHL se mi tolik nedaří, tudíž se pustím do asijských handicapů. Ty tady nikdo nezveřejňuje a já mám zatím dobrou úspěšnost.
2. Anglická liga Cardiff-Nottingham 1 DNB v kurzu 1,46 u Synottipu. Důvěra 8/10
OK 3:0
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek ned 14. dub 2013 6:40:34

Tipy od Mansúra

Seria A : Palermo-Bologna 1DNB, kurz 1,45, 7/10
1:1, vratka vkladu
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pon 15. dub 2013 8:26:56

Tipy od Mansúra

Polska Ekstraklasa : Piast Gliwice-Lech Poznaň 2 DNB u Kajotbet za 1,58
OK-0:3
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pon 15. dub 2013 20:35:05

Tipy od Mansúra

Budapešťské derby Honvéd-Fradi doplním zítra po zjištění bližších informací. Zatím se to rýsuje 2 DNB.
Doplňuji tedy svůj tip na 2 DNB v kurzu 1,55 u Synottipu s důvěrou 5/10.
KO-1:0
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pát 19. dub 2013 9:04:34

Tipy od Mansúra

Zuzel VC v Bydgoszczi : Tomasz Golob 1-2. místo v kurzu 2,35 u Chance. 6 x to vyhrál, takže bude jistě bojovat o vítězství. Dále potom na Jaroslawa Hampela (z týmu Falubaze Zielona Góra), který porazil Tomasze na Novém Zélandu. Z 21 finálových startů stál 17 x na pódiu. Na něj je krásný kurz 2,0 na umístění 1-3. Ukázat se bude chtít i Hancock, který je novou posilou domácí Polonie. NAKONEC JIM VYPÁLÍ RYBNÍK HOLDER A MĚ TREFÍ :-o
Jen pro zajímavost, vstupenky pro dospělé stojí od 630 Kč až po 6400 Kč.
KO-Golob třetí, Hampel tuším deváty. Vyhrál Sajfutdinov v kurzu 9, na kterého jsem úplně zapomněl. Je to závodník, který trvale žije v Bydgoszczi (za místní Polonii bojoval 7 let) a zná dráhu dokonale. Golob tam sice žije taky, ale domácí klub opustil před téměř deseti lety. Zajímavostí je, že Matej Žagar, "náš" (Pardubický) závodník, skončil druhý v kurzu 30, ale toto bylo spíš překvapení.
Naposledy upravil Mansúr dne pon 22. dub 2013 16:25:52, celkově upraveno 2
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pát 19. dub 2013 9:17:27

Tipy od Mansúra

V Polsku ještě chvíli zůstaneme a to u zápasu RTS Widzew-Piast Gliwice, kde dávám 2 DNB za 1,95 u Kajotbet. Gliwice mají trochu kartami oslabenému protivníkovi co vracet. Doma prohráli až v samém konci zápasu po penaltě 1:2. Minulý týden prohráli s lídrem tabulky Lechem Poznaň 0:3 a jestli budou chtít zůstat překvapením soutěže a pomýšlet na poháry, tak musí dnes vyhrát na půdě doma jinak silného Widzewu.
1:1 VOID
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pát 19. dub 2013 21:29:35

Tipy od Mansúra

Takové netradiční 2 DNB, protože remízu nepředpokládám na zápas Auch-Oyonnax v kurzu 1,45 u Bwin s důvěrou 8/10. Jedná se o zápas již postupujícího lídra 2. ligy ragby ve Francii s nejhůře pokládajícím týmem této soutěže.
Jen pro zajímavost - Thierry Dusautoir, kapitán Francie a nejlepší hráč světa loňského roku je vystudovaný chemický inženýr.
OK - 13:40
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pon 22. dub 2013 16:25:02

Tipy od Mansúra

Polska Ekstraklasa : Ruch Chorzów-Polonia Wa-wa 1 DNB v kurzu 1, 73 u Kajotbet s důvěrou 8/10. Ruch je tradiční hornoSlezský klub, který do Ekstraklasy patří a sponzoři ho jistě padnout nenechají. V současné době se nachází v pásmu sestupu, tudíž musí bojovat. Polonia už nemá o co hrát, karty jsou rozdané. Ruch o víkendu oslavil výročí založení klubu a body s Polonii by mohly být pěkným dárkem. Výročí vzniku klubu se bere v Polsku jinak než u nás. Kolik lidí ví přesně, kdy jeho klub povstal?! V Polsku to ví každý fanoušek. Hostující hráči mají za sebou cca. 5 hodin v buse po rozbité Polské autostradě, což jim taky moc nepřidá.
OK-2:1
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek pon 22. dub 2013 22:27:20

Tipy od Mansúra

Právě jsem doanalyzoval svůj poslední zápas v letošním ročníku Heinekencupu, kde mám úspěšnost zatím 100 %. Jedná se o tip na vítěze semifinálového utkání mezi Saracény a Tulónem. Já se přikláním k výhře hvězdami nabitého týmu z Francie, který se může opřít zejména o skvělou kopací techniku J. Wilkinsona. Francouzi se budou na ostrovy přesouvat již v pátek, přičemž zápas se hraje až v neděli. Budou tedy dostatečně aklimatizovaní. Sobotu mají dokonce vyčleněnou na TH stad. pro sebe. Nebude se totiž hrát v Allianz aréně domácích, ale právě na Twickenhamu (TH).
V Heinekencupu mám 7i zápasovou (s Sixnations 16i) šňůru bez prohry, přičemž jsem neodhadl správně pouze úvodní zápas nakonec celkového vítěze 6N Wallesu s Irskem (díky této prohře nezískal Walles Grandslam, tzn. neporazil všechny ostrovní týmy). Od té doby však vše OK. Musím se však přiznat, že výhru Itálie nad Francií jsem dal z hecu (mělo to dopadnout obráceně) a náhodou to vyšlo.
Nyní tedy Toulon v kurzu 1,9 u Bet365. Doufám, že posledním zápasem neskončí i má série. Další zápasy jsou buď s menším kurzem na pravděpodobného vítěze nebo jsou pro mne prostě neodhadnutelné. MS v rugby na NZ mi např. ukončil sérii taky tým Francie, který o bod v semifinále přehrál Walles, přičemž L. Hallfpeny netrefil v posledních minutách zápasu trestňák nad H. A nutno dodat, že větší část zápasu hráli Welšané bez vyloučeného hráče. Zase na druhou stranu by asi nebyli All Blacks tak vyrovnaným soupeřem jako právě Francie.
Abych se jen nechválil šňůrami, tak třeba NBA mám už 7 OK proti 19 KO a NHL 29 OK ku 48 KO (z toho 16 zápasů by mi vyšlo po prodloužení, ale měl jsem vždy čistá 1 nebo 2).
OK-12:24 a Mansúrova neporazitelnost V Heinekencupu trvá !!!
Naposledy upravil Mansúr dne ned 28. dub 2013 16:59:57, celkově upraveno 1
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 25. dub 2013 21:14:24

Tipy od Mansúra

1. Polská liga zápas Leczna-Craxa zatím bez tipu. Poněvadž mi tam nesedí některé skutečnosti. Byť je Leczna na 9. místě narozdíl od druhé Cracovie, která body nutně potřebuje. Doplním zítra, je čas. Zajímavé bude utkání téže soutěže ve Slezském derby mezi Polonii Bytom vs. GKS Katowice, kde je kurz na již padající domácí už přes 6. GieKSa už nemusí o nic hrát. Ani nesestoupí ani nepostoupí. Domácí musí hrát alespoň o čest. Na zadek totiž dostali od juniorů Arky, která jim tímto uštědřila velký políček. Proti Polonistům však hrála i 10ti hodinová cesta v buse. Je to jen pro info. Osobně do toho nejdu.
No myslím, že przy Olimpijskiej nebude žádné výrazné překvapení ze strany domácí Polonie. GKS jede totiž v plné síle, vyjma jednoho hráče. Je to Slezské derby a to se nevypouští. Tedy 100 % nevsaditelné.
Cracovii tedy nakonec podávám 2 DNB v kurzu 1,675 u Bet 365 s důvěrou 6/10. A to z několika důvodů. Již jsou na hotelu v Lubline, od kterého to je jž kousek do Leczne, tudíž je zítra nečaká několiksetkilometrová cesta. Cracovia chce postoupit do exktraklasy a musí vyhrávat jak doma, tak na výjezdech. Górnik, Bogdanka nebo také GKS Leczna je tým, kterému se doma daří, ale je bez šancí na postup. Ani sestup mu nehrozí (dělí jí deset bodů). Navíc nemá 12ého hráče, kterým jsou bez pochyby fanoušci (celé okolí fandí Motoru Lublin). Fanoušci jsou mnohdy hnacím motorem týmu. A v Polsku to platí dvojnásob. Další aspekt je, že Leczna hrála s Wartou nerozhodně (13 x v řadě L venku nevyhrála-radost proti ní vsázet DNB :ymhug: ). Craxa ji porazila.
Pravděpodobně ten bet nikdo z uživatelů fóra nedával, protože by mě upozornil na to, že v textu mám dost záasadní chybu. Cracovii jsem u Bet365 sice mohl podat, ale pouze první poločas. Ten je tedy OK s výsledkem 0:1. V době podání jsem si toho nevšiml. Jak dopadne můj tip, který jsem uvedl zde (tzn. celý zápas)se uvidí za 20 minut.
Doplňuji celkový výsledek 0:2
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek ned 28. dub 2013 17:54:57

Tipy od Mansúra

Psal jsem tady o zápase Polonie B-GKS Katowice, který jsem ohodnotil jako nevsaditelný. Skončil 1:1 (u mě by to byl VOID), tudíž bude něco pravdy na rivalitě ve Slezských derby, taky o tom, že zachráněné týmy již nehrají naplno a o cti již sestupujících domácích, kteří prohráli s juniory Arki Gdynia.
Dále pak o zápasech ragby, které, ačkoliv vím jak dopadnou prostě vsadit nemůžu (viz Clermont-Munster na 1 byl kurz 1,09). Bookies jsou prostě v oblasti ragby velmi dobří. \m/
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 02. kvě 2013 20:16:16

Tipy od Mansúra

Opět se mi rýsuje jeden tip ke zveřejnění a to Ruch Chorzów vs. Piast Gliwice, kde se bude chtít domácí Ruch poprat o body k záchraně. Podzimní zápas vyhrál Ruch 3:1. Navíc Ruch jede v dalším kole do Gdaňska (10 h v buse), bude mít doma Legii Wa-wa, jede na Wislu. Už nemá moc šancí posbírat body. Navíc v minulém kole prohrál (a já vyhrál) v derby s největším nepřítelem Górnikem Zabrze. Zápas se odehrál bez fanoušků Ruchu, kteří tento zápas bojkotují z důvodu zabití jejich fanouška ze strany Górnika. Do karet domácím asi nebude hrát malá vzdálenost mezi městy, rivalita derby, možný postup Piastu do pohárů a taky víc než 500 fanoušků hostů, kteří se chystají podpořit svoji družinu. Zatím jsem ještě neměl možnost vidět tiskovku a seznam hráčů, kteří do zápasů nastoupí, takže nebudu dnes dělat unáhlené závěry.
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek ned 05. kvě 2013 11:11:09

Tipy od Mansúra

Tak Niebisecy mají zraněné 3 obránce. Z tohoto důvodu do tohoto zápasu nakonec nejdu. Kdybych to věděl včera, tak bych sem mrsknul DNB Widzew a mohli jste se svézt.
Doplnění : Podle předpokladů (3 zranění ob.) Ruch doma po boji prohrál 1:2.
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek stř 08. kvě 2013 18:32:56

Re: Tipy od Mansúra

V Polské Ekstraklase chybí do konce posledních 5 kol a Lech Poznan má již 6 vítězství v řadě. V pátek nastoupí proti RTS Widzew Lodz, který hraje pohodlný střed tabulky a na jaře se mu po odchodu několika hráčů moc nedaří. Nyní, když na poháry nedosáhne a nemůže již sestoupit, zajíždí na horkou půdu. Lech vyhraje, otázkou je, jakým rozdílem. Já jdu do handicapu 0:1 v kurzu 1,95 u Kajotbet avšak s nižší důvěrou (7/10). Je to zejména kvůli větším absencím na straně Lechu (1 jistý, 2 pravděpodobní) oproti jednomu hráči Widzewa. Dále potom kvůli tomu, že je jedno, jakým výsledkem vyhrají. Tudíž jim třeba 1:0 může klidně stačit. Pokud tento zápas Kolejorz zvládne, tak o titulu se rozhodne ve velkém finále 27. kola na Legii ve Warszawie. Legia zajíždí na, pro její fanoušky, doslova vařící (horkou je slabé slovo) půdu do Bialegostoku a bude se snažit vyhrát samozřejmě také.
Lech samozřejmě vyhrál. Píšu samozřejmě, poněvadž finále chtějí mít Poláci příští týden ve Wa-wě. A všichni účastníci včerejšího zápasu to moc dobře věděli. Výsledek zápasu 4:0.
Naposledy upravil Mansúr dne sob 11. kvě 2013 8:33:30, celkově upraveno 1
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek stř 08. kvě 2013 18:51:13

Tipy od Mansúra

Dalším pravděpodobným betem je 1 DNB zápasu Pogoň vs. GKS Belchatów, který se hraje ve 13:30 a jestli vyrazí fotbalisté stejně jako jejich fanoušci ve tři ráno, tak budou po 600 km rozbití jak Dráždany. Pogoň je na rozdíl od GKS-u tradičním klubem Eklasy a musí s nejhůře skórujícím klubem ligy bodovat. Byť se mu na rozdíl od Pogoně na jaře velmi daří. Po zjištění dalších informací doplním.
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 09. kvě 2013 7:15:08

Re: Tipy od Mansúra

Karshi Chal. Gabashvilli-Mertl 2. Dneska jsem se probudil a řekl jsem si, že vyberu náhodně nějaký zápas a pokud vyjde, tak končím se sázkami. Pořádně jsem to naložil, ať má sázka opodstatnění.
Už mě nebaví ty sny, kdy se vám zdá o kurzech. :D






P.S. Kéž by to nevyšlo ;)
Nevyšlo. A já můžu spolčeně s oplakáváním peněz sázet čile dál :ymhug:
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek sob 11. kvě 2013 8:41:57

Tipy od Mansúra

Doplnění k Pogoni vs. GKS Belchatów : do zápasu nejdu. Pár věcí mi v analýze nesedí.
Legia jede do Bi-stoku bez pár klíčových hráčů a Jaga hraje svůj 300 zápas v Eklase. To bude zajímavé utkání.
Hráči Jagy už také ví, kdo vykradl sklad s vlajkami jejich fanoušků. Byla to pseudofanoušci Legie. Očekávám tedy bitvu nejen na hřišti b-(
Doplnění P-B 0:1. Psal jsem nesedí, ale myslel jsem smrdí. Naštěstí jsem to prokoukl :-)
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek ned 12. kvě 2013 11:06:55

Tipy od Mansúra

Ekstraklasa : Lechia Gdaňsk přivítá na jednom z nejkrásnějších stadiónů v Polsku Ruch Chorzów, který je v Gdaňsku již od včerejšího večera, aby se hráči vyhnuli únavě z cesty. Snad Lechisté vyčíhhli hotel a dělali jim aspoň část noci zábavu. Je to sice nesportovní, ale to je kupování zápasů taky. Na straně Ruchu navíc přibyl další zraněný. Tudíž přijíždí bez 4 hráčů základní sestavy. K Lechii snad jen tolik, že nedokázala již několik zápasů vyhrát a je na ně vyvíjen ze strany fanoušků a klubu velký tlak. Jsou si vědomi, že toto může být jejich poslední výhra v sezóně a taky toho, že jim ještě při jisté konstelaci hvězd hrozí sestup. Spíš se tento zápas bu]de blížit remíze, ale já si myslím, že bude 1 DNB (u Kajotbet v kurzu 1,69). Důvěra 6/10.
VOID 4:4, Lechia dala dva góly v nastavení.
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 16. kvě 2013 19:49:47

Tipy od Mansúra

1. Polská liga : Miedz Legnice-Stomil Olsztyn 1 DNB u Bet365 v kurzu 1,53 s důvěrou 8/10. Tento zápas jsem si vybral ke zveřejnění ze dvou důvodů. Tím jedním je vzdálenost mezi městy, která je skoro 600 Km, tj. min 10 hodin v buse. Klub z Olsztyna navíc ani nepojede den předem jako bohatší kluby. Hraje se v 20:00 pod umělým osvětlením. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby tento zápas nebyl úplně prvním pod tímto osvětlením. Na tuto, pro nás ničím zvláštní, událost se přijde podívat celý Legnický kibicovský svět. A domácí hráči tak mají tuto jedinečnou událost před plným domem proměnit v body. V Legnici zatím v plné sestavě.
KO-1:2
Naposledy upravil Mansúr dne stř 22. kvě 2013 20:03:54, celkově upraveno 1
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 16. kvě 2013 20:04:37

Tipy od Mansúra

Taková perlička zároveň Polské sázkařské tajemství. Vždy, když se klub vytasí s tímto prohlášením, tak je zápas prodaný. Je to vlastně omluva fanouškům ve stylu chtěli jsme proto přeci udělat všechno. Bet 365 musel včera v Polsku pěkně vyplácet. =))
Link:
http://www.strona.rozwoj.info.pl/redakcja/kategorie/92-druga-liga/1857-dlaczego-rozwoj-wygraa-z-zagbiem-oto-powody.html
Zápas skončil 0:3
<<

Mansúr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 177

Registrován: pon 11. bře 2013 17:28:10

Příspěvek čtv 06. čer 2013 20:37:13

Tipy od Mansúra

Vyřešeno-smazáno

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.150s | 93 Queries | GZIP : Off Livescore