Rada ohledně bonusů

<<

zvolda

Příspěvky: 15

Registrován: ned 09. pro 2012 10:16:45

Příspěvek stř 16. led 2013 9:38:54

Rada ohledně bonusů

Zdravím, jsem dá se říci začínající sázkař a říkal jsem si, že nejlepší způsob, jak si vytvořit nějaký rozumný budget na své sázení bude vydudat na sázkových kancelářích welcome bonusy. Zatím jsem byl u gamebookers, kde jsem vložil 20 euro, podle podmínek je řádně protočil, asi 10 euro šel do plusu a 20 dostal od nich, čili mám nějakých 50 euro.

Moje otázka zní: Získali jste někde v poslední době 100 % welcome bonus? A nechci odkazy na nějaké stránky, které vstupní bonusy shrnují, ty mám projeté a dost často tam jsou bohužel neaktuální informace nebo pak po dlouhém zjišťování zjistím, že nabídka není platná pro občany ČR (nebo jde toto nějak obejít?).

A bohužel z mých předešlých neúspěšných pokusů a mladických nerozvážností, kdy jsem o sázení ještě vůbec nic nevěděl už pro mě nepřipadá v úvahu bet365 a sportingbet.

Předem díky za jakékoliv odpovědi :)
Obrázek
<<

Pandalfin

Příspěvky: 1

Registrován: pát 10. srp 2012 17:30:09

Příspěvek sob 04. kvě 2013 11:35:30

Re: Rada ohledně bonusů

Bonus jsem uz ziskal z BET365, kde mas dokonce bonusy dva i za sazeni z mobilu, lehce jsem ziskal bonus i z Expectu, Sportingbetu a Unibetu. Vse si musis samozrejme podporovat z jine sazkove kancelare, abys o sve penize neprisel a nemusel vse pracne protacet. Urcite znas system sazeni, kdy u kancelare, kde mas bonus, sazis na outsidery a u kancelare, kde muzes penize vybirat, sazis stejny zapas na favorita a remizu. Kalkulacka ti vypocita, kolik na co mas vsadit. Pekny pomocnik na tohle vse je a hezky prehled sveho sazeni si muzes tvorit na www.betmagnet.com , zverejnuji se tu i tipy na zapasy predem a vse je zdarma.
<<

kuba-rally

Příspěvky: 10

Registrován: ned 31. bře 2013 13:48:33

Příspěvek sob 04. kvě 2013 12:12:02

Re: Rada ohledně bonusů

Pandalfin: "A bohužel z mých předešlých neúspěšných pokusů a mladických nerozvážností, kdy jsem o sázení ještě vůbec nic nevěděl už pro mě nepřipadá v úvahu bet365 a sportingbet." a ty mu poradíš BET365 :D ach jo ach jo

Zpět na Rady, návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.249s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore