Salam aleikum ...Jak na nový rok tak po celý rok...

<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek úte 20. pro 2016 22:51:57

Salam aleikum ...Jak na nový rok tak po celý rok...

Zase jeden blb. A neb, vítej ve světe člověka který, uveřejnil X úspěšných analýz s vyšším kurzem . Či napsal něco o sázení co má/mělo hlavu a patu.

Zakaznicky servis - Malta via RT (info@doxxbet.com)

[#info #265189] AutoReply: Odblokovanie hráčskeho konta

17. 12. 2016, 14:31:42

Komu:


ENGLISH:
Thank you for your email. We have created an issue that will be used by our staff. We will keep you informed about progress.
Best regards,
DOXXbet team

Issue No. [#info #265189]
--------------------------------------------------------------------------------------------------
SLOVAK:
Ďakujeme za Váš email. Vaša požiadavka bola prijatá. O výsledku riešenia Vás budeme informovať.
Váš DOXXBET team.

Požiadavka č. [#info #265189]
--------------------------------------------------------------------------------------------------
POLISH:
Dziękujemy za wiadomość. Wniosek został przyjęty. O postępach będziemy informować na bieżąco.
Pozdrawiamy,
DOXXbet

Wniosek techniczny #: [#info #265189]
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý deň,

Váš hráčsky účet bol zablokovaný /7x zle zadané heslo pri prihlasovaní/. Na e-
mail Vám bol zaslaný link, ktorý Vám pomôže vytvoriť si nové heslo a prihlásiť
sa na Vaše hráčske konto.


S pozdravom,
DOXXbet team

Přeju tomuto člověku/lidem v nadcházejícím roce mnoho šťastných a úspěšných pokusů v prolamování hesel mých účtů u sázkovek. Jednou to přeci vyjít musí. :-j U Betcliku to tehdy nevyšlo zde také ne. Stejně jako předtím u jiných sázkovek. Ne opravdu to není poprvé co jsem zaznamenal tyto útoky. No, kdy už konečně pochopíte/íš, že je to ztráta času. Pokud budeš znát náhodou heslo a to se klidně může stát . Stejně ti dá/Vám dá systém sázkovky , kvůli jiné IP adrese tzv. náhradní/kontrolní otázku.... A jsi/Jste vedle jak ta jedle. Omlouvám se, že sem píši toto, ale už je to trapné a nebaví mě pořád dokola řešit změnu hesla na mých herních účtech. Díky za pochopení ...
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 21. pro 2016 7:58:12

Re: Salam aleikum ...Jak na nový rok tak po celý rok...

Obávám se, že to nebylo zveřejněním tvých analýz apod.
Dokonce to nedělá ani člověk.
Naprogramovat robota který bude zkoušet se za někoho přihlásit je vcelku jednoduchý.
Robot sbírá uživatelská jména z různých sázkařských webů a ty se pak pokouší vyhledat na sázkovkách a následně jim zkouší prolomit heslo.
Týká se to milionů uživatelů po celém světě a každý provozovatel webů s tím bojuje.
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek stř 21. pro 2016 9:14:36

Re: Salam aleikum ...Jak na nový rok tak po celý rok...

Dík za info. Tohle čtu poprvé. A nemyslím si, že by se tohole někomu vyplatilo. "Obávám se, že to nebylo zveřejněním tvých analýz apod." kéž by jsi měl pravdu. PS. O takovém kyberzločinu přímo na sázkovky a účty uživatelů jsem nikde nic nečetl. Nicméně hledá si mě to, až přilíž často na můj vkus . Jen za tento rok, čtyři útoky. Ale vždy zatim vpohodě snad kromě Betcliku tehdy, protože tam se 100% někdo nebo něco dostalo přes heslo a skončil právě na té otázce. A na ty nemá žádný robot nebo hekr žádnou šanci. Protože odpovědi jsou většinou z osobního života. Jak píši ztráta času pro někoho a neskutečný opruz pro mně.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek stř 21. pro 2016 16:48:46

Re: Salam aleikum ...Jak na nový rok tak po celý rok...

Nejsi jediný :)
Mě se takhle roboti snaží nabourávat do sázkovek pravidelně. A nejen do sázkovek.
Třeba i na Moneybookers.
Tam se jim to jednou dokonce i povedlo a vysáli mi komplet účet.
Naštěstí v MB měli rozum a ty prachy mi poslali zpět. Byl to docela ranec. (v řádu tisíců € )
Ani bys nevěřil kolik robotů se snaží nabourávat se i na účty na TipFóru. Někdy kvůli tomu spadne i server, protože ty roboti posílají na server tisíce a tisíce úkonů (pokusů o login) za vteřinu. Totéž na LeagueSpy.
A dělejí to jen aby mohli spamovat.
Většinou jsou to IP adresy z Ruska či Makedonie.
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek sob 24. pro 2016 10:11:49

Re: Salam aleikum ...Jak na nový rok tak po celý rok...

Jeden pokus o nabourání na Moneybookers jsem v letošním roce také zaznamenal. Naštěstí se útočníkovi nepovedl. Nyní se profesně zabývám kybernetickou bezpečností, a byť jde o státní správu, tak i tam s podobnými věcmi bojujeme dnes a denně.

Přeji Vám, pánové, hezké svátky a do nového roku hodně úspěchů.

Radek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek sob 24. pro 2016 16:19:00

Re: Salam aleikum ...Jak na nový rok tak po celý rok...

Šťastný a veselý Vám všem .... (*) (*) (*)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Z4ch4r!

Příspěvky: 141

Registrován: čtv 08. lis 2012 11:11:55

Příspěvek sob 24. pro 2016 18:28:21

Re: Salam aleikum ...Jak na nový rok tak po celý rok...

Tak se taky připojuji. Ať se vám všem daří a hlavně hodně zdraví. A přeji co nejvice zelenách tiketů.

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.151s | 29 Queries | GZIP : Off Livescore