De Minaur - An. Kuznetsov

<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek úte 10. led 2017 18:29:12

De Minaur - An. Kuznetsov

Středa 07:00
Sydney
OF (hard-outdoor)


Alex De Minaur (1999, Austrálie, 333) vs. Andrej Kuznetsov (1991, Rusko, 48)

De Minaur dostal na místním turnaji od pořadatelů divokou kartu. Jako domácí hráč má v publiku velkou podporu a hned v 1K překvapil, když porazil Paireho (46). První set vyhrál De Minaur díky nasazení, druhý prohrál a když v třetím setu ztratil hned zpočátku podání, dokázal se z toho zvednout a nakonec třetí set vyhrát 7:6. Již po tomto zápase se zvedne jeho postavení v žebříčku - posune se na 301. místo. De Minaur prokazovat své kvality již na konci loňské sezóny a letos evidentně navázal. Dařilo se mu i na turnaji v Brisbane, kde prošel kvalifikací a vypadl v 1K s M. Zverevem (50). Porazit ale dokázal zajímavé hráče jako Kukushkin (97) či Tiafore (107). De Minaur je univerzální hráč, na hard-outdooru má celkovou bilanci 24/11, letos 3/1.

Kuznetsov se tohoto turnaje účastní poprvé. Kuznetsov startoval i na prvním turnaji v Dauhá, tam jej v 1K vyřadil Tsonga (12). Zde v Sydney přešel v 1K přes Kližana (35), který ve třetím setu skrečoval kvůli problémům s chodidlem. Kuznetsov svých největších úspěchů dosáhl na antuce, ačkoliv v loňském roce hrál spíše na hard-outdooru. Tam má celkovou bilanci 41/30, letos 1/1.

De Minaur měl vynikající formu již na konci minulého roku a i letos se mu daří vyhrávat z pozice doga. I s ohledem na jeho velmi nízký věk u něj lze pozorovat solidní psychiku. V tomto zápase jej opět požene domácí prostředí a věřím, že díky svému nasazení má větší šance na postup než naznačují kurzy. Věřím, že minimálně set uhraje.

Tip: 1 (+1,5 setu) @ 1,86 Obrázek
<<

Penguin

Uživatelský avatar

Příspěvky: 40

Registrován: pát 06. led 2017 11:23:34

Příspěvek stř 11. led 2017 8:51:08

Re: De Minaur - An. Kuznetsov

Moc pěkný po prvním setu 2:6 0:1 to raději De Minaur vzdal a skrečoval zápas ve kterým jasně dominoval Kuznetsov. Tvoje analýzy postrádají smysl... :(
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 11. led 2017 14:47:13

Re: De Minaur - An. Kuznetsov

Místo toho sraní se do Alphadoga raději napiš něco dalšího sám :-bd

Moc jsi toho tady nenapsal na to aby jsi tu hned vyskakoval :) :-bd


Nevím no přijde mi že tu chceš zatím hlavně nasrat lidi, nějakou analýzu na tenis jsem od tebe ani neviděl a podle mě to co napsal Alphadog smysl má, každá analýza holt nevyjde nikomu.
Dyžtak taky napiš něco na tenis a ukaž jak se to má dle tebe dělat :)
Alphadog se tu těžko něco od někoho ještě přiučí, když se tu věnuje tenisu asi jedinný. Dříve tu býval jeden týpek (hu) co se dost vyznal a sledoval, ale bohužel už není a každý to taky nemůže tolik sledovat a nebo rozepisovat v analýze každý jeden výsledek, rozepisovat jake soupeře kdo měl jak každý z nich hrál apod... To by tu analýzu nikdo nečetl přes 50 řádků a ani by se to nechtělo nikomu psát...
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Penguin

Uživatelský avatar

Příspěvky: 40

Registrován: pát 06. led 2017 11:23:34

Příspěvek stř 11. led 2017 15:05:28

Re: De Minaur - An. Kuznetsov

Pro mě není duležité psát každý den jako alphadog analýzy které jsou 50 na 50. Raději si počkám na zápas a poté píšu. Nechci prudit pouze radím a vyjadřuji svúj názor.
<<

Alphadog92

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2183

Registrován: sob 16. úno 2013 9:35:45

Příspěvek stř 11. led 2017 17:27:19

Re: De Minaur - An. Kuznetsov

Tučnák - Tobě díky za vyhodnocení analýzy, jinak komentáře postrádají smysl. Vyjadřuj názor dále, vůbec mi to nevadí. Zkus to ale prosím o něco konstruktivněji. Takhle to opravdu nemá žádný smysl číst.

Neuminho - Tobě díky doopravdy. :ymapplause:
<<

Penguin

Uživatelský avatar

Příspěvky: 40

Registrován: pát 06. led 2017 11:23:34

Příspěvek stř 11. led 2017 18:01:27

Re: De Minaur - An. Kuznetsov

Já to přátelé zle vůbec nemyslel. Přeju vám zelenou. Alphadogu trochu jsem to přehnal, omlouvám se

Zpět na Tenis

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.148s | 31 Queries | GZIP : Off Livescore