FC Schaffhausen vs FC Rapperswil-Jona

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 24. črc 2017 15:00:37

FC Schaffhausen vs FC Rapperswil-Jona

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Schaffhausen a Rapperswil
Soutěž: Švýcarská Challenge league - 2.švýcarská liga
Datum: 24. 7. 2017 20:00
Místo: Stadion Breite (Schaffhausen), Švýcarsko


Obrázek

Dnes jsem si k analýze opět připravil druhou švýcarskou ligu. Poslední analýza na tuto fotbalovou ligu vyšla a dnes se toho moc nehraje, tak to prubnu i dneska. :)

Schaffhausen před sezonou celkem oslabil, odešli dva klíčový ofenzivní hráči Demhasaj s Langem, odešel ze základu i obránce Lekaj, Demiri a záložník Facchineti, ale tým i tak složili vcelku dobře. U nich je obrovská výhoda na postu trenéra, protože Murat Yakin umí pracovat s kádrem, což ukázal už minulou sezonu na jaře, kde v podstatě tým na odpis neskutečně nastartoval. Dařilo se jim i v přípravě, sice se rozjížděli pomaleji, když neporazili třetiligový YF Juve, ale postupem času šli nahoru. Remizovali s Gallenem 1:1, vyndali Grasshoppers 3:0 a porazili i Thun 2:1. V generálce pak porazili Zurich 2:1, kde využili nekompletní sestavy na straně hostí, nutno ale říct, že ten obrat si uhrál Schaffhausen cca od 60. minuty sám. Dobrou zprávou je, že získali ještě tento týden do branky na hostování z Basileje nadějného Nikoliče.

Rapperswill je ve 2.lize nováčkem a nemyslím si, že to budou mít jednoduché. Ten počáteční elán tam určitě bude, ale ruku na srdce, ta kvalita zase není bůhvíjaká, já to vidím na umístění na posledních třech příčkách a boj o záchranu. Je tam sice řada hráčů s ligovými zkušenostmi, ale přece jenom ten přechod mezi 1/2. ligou a zbytkem je ve Švýcarsku docela výrazný. Co se týče příchodů, tak žádné velké přestupy se nekonaly, spíše mladí hráči z juniorek a na hostování z Thunu obránce Trachsel a golman Baumann z Zurichu, žádné velké vyskakování. Podle toho vypadala i příprava, kde prohráli třeba s Wettswilem (4.liga) 2:0, s Grasshoppers 0:3, a to hráli za Grasshoppers vesměs mladí hráči a širší kádr. Výhry Rapperswil měl, ale se soupeři o 2-3 ligy slabšími. Pak tedy ještě porazili Aarau 1:0, ale tam bylo Aarau bez několika hráčů, navíc celkově letos nevypadají úplně dobře.

Schaffhausen vypadá dobře připravený, má výborného trenéra a doma na novém stadionu s umělkou se jim už na jaře dařilo. Zase je vidím na slušný střed, naopak hosté budou bojovat s přechodem na vyšší úroveň soutěže. Jako vyloženě propadák by to být asi neměl, ale Schaffhausen je na úvod dost těžký soupeř. Vidím to tak, že domácí dokráčí k pohodlné výhře s rozdílem alespoň o dvě branky.

TIP Výhra Schaffhausen v handicapu 0:1 kurz 1.76 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 24. črc 2017 21:00:05

Re: FC Schaffhausen vs FC Rapperswil-Jona

Výsledek zápasu 6:0 pro Schaffhausen, TIP OK. Tak domácí si s chutí zastříleli. Rozdíl v kvalitě se projevil ještě víc, než jsem čekal. Sázka vyšla s velkou rezervou. :-bd
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 24. črc 2017 23:27:43

Re: FC Schaffhausen vs FC Rapperswil-Jona

Fůha, tak to je pecka :-bd

Škoda že jsem byl na odpolední, tak to vidím až teď.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 25. črc 2017 4:10:22

Re: FC Schaffhausen vs FC Rapperswil-Jona

Já mám právě ranní, takže se teď tady asi moc nepotkáme. Ale příští týden snad volno, tak to bude lepší. :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.146s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore