FK Teplice vs FK Jablonec

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 13. srp 2017 10:51:35

FK Teplice vs FK Jablonec

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Teplice a Jablonec
Soutěž: Česko - 1. fotbalová liga - 3. kolo
Datum: 13. 8. 2017 16:00
Místo: Stadion Na Stínadlech (Teplice), ČR


Obrázek

Po kratší odmlce jsem se rozhodl napsat jednu analýzu na naší fotbalovou HET ligu, konkrétně na zápas týmů ze severu, Teplic a Jablonce.

Teplice se mi líbily už v 1.kole na Slavii a výkon potvrdily v domácím zápase proti Dukle, kterou porazily 3:1. Výkony z loňska nebyly náhodné a pod koučem Šmejkalem znovu ukazují Teplice, že horní polovina tabulky by je neměla minout. Zatím je to dobrý fotbal, tvoří si šance a v domácím prostředí by moc bodů letos tepličtí poztrácet neměli. Jablonec mě zatím moc nezaujal, proti Slovácku to byl z obou stran ve velkém vedru takový bezkrevný fotbal, proti Plzni se sice vyhecovali k lepšímu výkonu, ve druhém poločase měli 2-3 dobré šance, ale všechno pochytal gólman Hruška. Zápas jsem sledoval přímo na stadionu a Plzeň mi přišla trošku unavená a vsadili spíš na obranu, v závěru ještě trefili hosté tyč. Rozhodně by zápasu slušela více remíza.

Teplice loni nedostaly od Jablonce gól, doma zvítězily 1:0. Ve větší herní pohodě mi přijdou Teplice, které jednak umí vytvořit tlak na obranu, mají i kvalitu ve vápně, střed pole poměrně silný. Jablonec mi nepřijde nic moc extra, papírově to sice nemají špatně poskládáno, ale není tam vyloženě hráč, který by tomu dal přidanou hodnotu a ty zápasy pro ně vyhrál. Vyčpělý Doležal ani splašení Diviš s Mihálikem nebudou na Teplice na jejich půdě stačit. Zápas vysílá ČT 2.

TIP Výhra Teplic kurz 1.91 u Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 13. srp 2017 15:55:04

Re: FK Teplice vs FK Jablonec

Taky mám Teplice i když zatím teda nic moc.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 13. srp 2017 16:03:25

Re: FK Teplice vs FK Jablonec

Zatím nic moc, i když na druhou stranu největší šanci zápasu měl zatím Fillo. Dobře zaseknul, akorát přestřelil. Víc že hry má zatím Jablonec, snad to v druhé půli změní.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 13. srp 2017 17:30:41

Re: FK Teplice vs FK Jablonec

Výsledek zápasu 1:1, TIP KO. Zápas příliš pohledné podívané nenabídl. Výhra domácích by nebyla zasloužená.

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.165s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore