Real Madrid - Barcelona

<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek stř 16. srp 2017 6:20:08

Real Madrid - Barcelona

Obrázek Real Madrid - Barcelona Obrázek

16.8.2017 ve 20:45

Zdravím,
dnes nás po 3 dnech čeká odveta španělského superpoháru. V prvním zápase vyhrál Real Madrid 3:1. Tím pádem Barcelona potřebuje vstřelit 3 branky, aby zabránila tomu, že Real zvedne nad hlavu pohár. Po výkonu co předvedla Barcelona v neděli nečekám, že by měl RM dostat 3 góly. I když je pravda, že může přijít červená karta, která by v duelu mezi těmito rivaly nikoho nepřekvapila. Zhruba v posledních 26 zápasech bylo viděno 18 červených karet. 13 pro RM a 5 pro Barcu.

Barcelona nám ukázala svoji klasiku, hra po vápno a pak snaha o centrování na Messiho, který dal snad v kariéře 10 gólů hlavou a Suareze. Když stojí ve vápně Ramos a Varane, tak je dost malá šance, že se Barca prosadí hlavou po centru. Hra Barcelony mi připadala hodně ve stylu - Messi, tady máš míč a udělej zázrak a dej gól. Potom stačilo hráčům RM Messiho ztrojovat a ten nemohl dělat nic. Proto musel přijít na řadu nejlepší letec všech dob Suarez. Komickým pádem pro svůj tým vymodlil penaltu a tak dala Barcelona aspoň jeden gól. Je vidět, že Neymarům odchod má na Barcelonu dopad. Pokud Barca nepřivede světová jména, tak tým třicátníku brzy půjde výkonnostně rapidně dolů.

Real Madrid hrozil jak už je jeho zvykem hlavně z brejků a dva brejky s luxusními góly vyšly na jedničku. Real mohl přidat i další góly viz Carvajal a jeho dorážka do prázdné na zadní tyči. I tak si Real přináší pohodlný náskok. Jediná kaňka je vyloučení a následný trest pro Ronalda. Už když jsem viděl jak hypnul rozhodčího, tak jsem věděl, že je zle. Když Neymar dostal 3 zápasy za ironický potlesk, věděl jsem, že to bude horší. Do sestavy se ale vrací Luka Modrič, který si odpykal trest. Velký rozdíl vidím hlavně v lavičce. Troufnu si říct, že žádný tým na světě nemá momentálně takovou kvalitu na střídačce jako RM. I když je pravda, že se Real pár hráčů zbavil.

Dnes si myslím a doufám, že Real trofej vyhraje. Ovšem nebudu zaslepený jako fanoušek a zkusím jinou sázku. Barcelona prostě MUSÍ. Několikrát již dokázali, že jim to pod tlakem také jde. Myslím si, že Barca na Real vletí, jelikož nemá na co čekat a musí od začátku. Věřím, že Barca dá první gól a že i vyhraje poločas. Ovšem také věřím, že s postupem času jí budou docházet síly a Real opět udeří z protiútoku když tam v 70 minutě pošle čerstvé síly.

Můj dnešní tip je výhra Barcelony v 1. poločase v kurzu 2.93 Obrázek
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek
<<

Milan61

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1281

Registrován: úte 25. led 2011 14:15:56

Příspěvek stř 16. srp 2017 14:32:57

Re: Real Madrid - Barcelona

12 a víc rohů @1,90 -8)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 16. srp 2017 22:11:25

Re: Real Madrid - Barcelona

Budeš litovat, že jdeš proti svejm :D Asensio se zase posral, ať tam pošle další :D

Se mi líbí jak vždycky když jdeš proti svejm tak projedeš, aspoň myslím že už to tu několikrát bylo :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 16. srp 2017 22:52:07

Re: Real Madrid - Barcelona

Tak po půlce 2:0, 9:2 střely... Real mohl klidně dát 3 velkou tutovku spálil Lucas a trefil tyč, zajímavou možnost si udělal v závěru Karim... no Barcelona neměla vůbec nic a je uplně mimo... S tímhle nemůžou myslet ani na remízu natož vyhrát ten dvojduel :D Jsem zvědav na druhej poločas, Neymar hodně chybí, kreativita je dost špatná ze strany hostí, Umtiti při tom druhem golu komedie, jestli tam nezasadil náhodou kořeny a není tam ještě teď :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Owenik

Uživatelský avatar

Příspěvky: 270

Registrován: ned 09. zář 2012 13:13:20

Příspěvek čtv 17. srp 2017 5:44:25

Re: Real Madrid - Barcelona

asi tak :D vždycky když dám proti svým, tak na to dojedu.....ale právě to je ten důvod, proč mi to na jednu stranu zase tolik nevadí ;) jinak zápas jsem bohužel neviděl, ale ze sestřihu to vypadá, že Barca byla hodně marná....letos budou slabí, pokud se jim nepodaří dotáhnout toho Coutinha
Sázím proto, abych vyhrál, ale občas se může stát, že prohraju.
Obrázek Obrázek Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 15 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.141s | 29 Queries | GZIP : Off Livescore