Hokej - tipy na střelce

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 21. srp 2017 7:39:42

Hokej - tipy na střelce

Jelikož se rozbíhá KHL a další hokejové soutěže budou následovat, rozhodl jsem se přidat vlákno, kam budu dávat tipy na střelce. K tipu vždy uvedu kurz a u které sázkovky je vypsaný, u jednotlivých sázkovek se celkem výrazně liší. Budu sem samozřejmě přidávat i statistiku. A logo sazkabetu tu není, takže pokud uvedu u tipu sazka tip, myslím tím sazkabet. :)

Počet tipů: 131
OK tipů: 28
KO tipů: 96
Vada: 7
Zisk/ztráta (sázka 50 Kč na tip): + 662,5 Kč

Petrohrad vs CSKA Moskva

K. Okulov dá gól kurz 6.00 u Obrázek

Konstantin Okulov je nová tvář v sestavě CSKA. Je to mladý, 22 letý křídelní útočník, odchovanec Novosibirsku, z kterého v létě přestoupil. Minulá sezona pro něj byla nadmíru vydařená, když v 59 zápasech nasbíral 32 kanadských bodů za 21 branek a 11 asistencí. Velmi nahlas o sobě dával vědět během přípravných zápasů. V 7 zápasech nastřílel 8 branek a k tomu na další 3 přihrál. A to jsou čísla, která nemůžu přehlížet. Společně s hodně solidním kurzem 6 ( jestli bude nadále pálit jako v přípravě, kurz bude klesat ) a při jeho aktuální produktivitě pro mě jasná volba.

A. Barabanov dá gól kurz 4.40 u Obrázek

Podobně jak u Okulova i Barabanov v přípravě patřil k produktivním útočníkům. Hraje druhou lajnu s Koskirantou a Shirokovem, takže prostoru by měl dostat dost. Snad ho využije ke vstřelení branky.
Naposledy upravil michals93 dne pát 22. zář 2017 21:23:23, celkově upraveno 16
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 21. srp 2017 10:55:37

Re: Hokej - tipy na střelce

Paráda, střelci patří k mým nejoblíbenějším sázkám. :-) Musím říct, žemáme stejné tipy. Okulov po příchodu z Novosibirsku dostává hodně prostoru i v přesilovkách, doufám, že na to v soutěži naváže. Co se Barabanova týče, tak ten už minulej rok ukázal, že se v Petrohradě je schopnej prosadit, je to rozenej střelec, má velkej potenciál a je jasný, že bude docela dost vytěžovanej.
Na dnešek bych ale ještě nedával, souboj tak vyrovnanejch mužstev může skončit hodně taktickou plácanou. Myslím si, že bude minimum přesilovek a v 5 lidech tyhle týmy proti sobě jen tak góly nedaj. Ale do sezóny super střelci, oba value jak prase. Co se ale Barabanova týče, tak si nejsem jistej jestli v 1.kole nastoupí.

Dneska já zkusím právě Okulova (CSKA) a Hersleye (Petrohrad). Dám to jako Kombi, 1AKU za 40, 2AKU za 20. Na Hersleye je kurz 6.5.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 21. srp 2017 11:20:05

Re: Hokej - tipy na střelce

No v KHL jsou běžné zápasy, které skončí plácanou bez branek, toho jsem si vědom :) Ale je fajn, že jsme se shodli na tom, že value tu je. Jinak mě ale na tenhle první zápas překvapili různé kurzy na střelce. Třeba Okulov na tipáči jen 4.70, u žlutých 6. A Barabanov u žlutých 3.10 a sazkabet 4.40. Ono časem to asi sladí, že takový rozdíly nebudou. Každopádně se na první zápas těším a kouknu se, snad mě nezklamou tou plácanou. :)

No kdyby Barabanov nenastoupil, tak kdyžtak vada, to by tolik nevadilo. A Hersley kurz pěkný, ale těžko říct, jestli se z pozice obránce prosadí. Uvidíme, GL. ;)
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 21. srp 2017 12:18:58

Re: Hokej - tipy na střelce

Právě že Hersley je hovado :-) rozdíly bývají, každoročně, na tohle je dobrý mít účet u všech 3 sázkovek. :-)
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 21. srp 2017 17:56:53

Re: Hokej - tipy na střelce

Tak Hersley hned na 1:0 a Okulov nehraje. Rychlá výhra :D
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 21. srp 2017 18:50:15

Re: Hokej - tipy na střelce

Zítra se zkusím přidat se střelcema, které taky zkouším, dnes jsem to moc nestíhal, přemýšlel jsem hodit under 5.0gAH kolem 1.85 kurz a koukám zatím, že jsem udělal spíš dobře, že jsem se vyhnul :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 21. srp 2017 20:18:25

Re: Hokej - tipy na střelce

No to jsi udělal dobře :D Střelce taky zkouším jen někdy na zpestření. Zítra se hraje víc zápasů, tak uvidíme. :)
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 22. srp 2017 6:17:15

Re: Hokej - tipy na střelce

Tak dneska mám dva tikety a přemýšlím nad třetím.

1.tiket

PEREZHOGIN (Omsk) dá gól # 3.6
RAU (Nizněkamsk) dá gól # 3.3
HARTIKAINEN (Ufa) dá gól # 2.9

2aku a 3 aku


2.tiket

KULYASH (Ufa) dá gól # 6
K. PANOV (Yugra) dá gól # 5
KALININ (Spartak Moskva) dá gól # 7.5

1,2 i 3 Aku
--------------------------------------------------------------------

A přemýšlím nad: Khokhlacev (Spartak), Kristo (Riga) a Tsvetkov (Soči), ale nechci to moc přehnat, tak to asi nedám.
<<

Adik02

Uživatelský avatar

Příspěvky: 128

Registrován: úte 20. bře 2012 12:06:08

Příspěvek úte 22. srp 2017 7:11:16

Re: Hokej - tipy na střelce

Tak pánové, tímhle vláknem jste mi udělali velkou radost. Taky jsem nadšencem na střelce, takže budu doufat, že se to tady tipy bude jen hemžit a vlákno nebude mít jepičí život. Držím palce a pokud mohu, občas si sem nějaký ten tip také přihodím.
MOTOR České Budějovice
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 9:20:09

Re: Hokej - tipy na střelce

Omsk vs Dynamo Riga

D. Kugryshev dá gól kurz 4.50 u Obrázek

Tento ruský forward byl součástí výměny mezi Omskem a CSKA Moskva. Omsk za toho útočníka "obětoval" Burdasova. Kugryshev strávil v CSKA poslední 2 sezony, odehrál zde včetně play off 117 zápasů, ve kterých si připsal 29 branek a 30 asistencí. V přípravě nastupoval ve většině případů ve druhé útočné formaci s Fisenkem a Perezhoginem. V přípravě zaznamenal 3 branky a měl by hrát i přesilovky.

Ch. Mansijsk vs Čerepovec

D. Kagarlitsky dá gól kurz 3.60 u Obrázek

V loňské sezoně vyhrál v Čerepovci bodování. Měl jednoznačně nejvíce střeleckých pokusů a také dostával ze všech útočníků nejvíce prostoru na ledě. Pokud přišla na řadu přesilová hra pro jeho tým, tak tenhle borec nemohl chyběl na ledové ploše. Sezona 2016 - 60 odehraných zápasů, z toho 48 kanadských bodů za 16 branek a 32 asistencí. Celkem 190 střel na bránu, což je v průměru přes tři střely na zápas !

Nižněkamsk vs Chabarovsk

D. Sexton dá gól kurz 3.85 u Obrázek

Nižněkamsk by měl mít letos dle velmi povedené přípravy lepší ročník než vloni, kdy neprošel do play-off. Nižněkamsk vyhrál 8 z posledních 9 přípravných zápasů a v 1. kole by na to měl navázat. Letos došlo ke změnám v kádru, ale zdá se, že spíše k lepšímu. V týmu budou nově hrát hlavně Chad Rau a Robin Hanzl, kteří doplní v 1. útočné lajně Dana Sextona. Ten byl vloni 2. nejčastěji střílejícím hráčem klubu s průměrem 3,2 střely na bránu za zápas. Odehrál 51 zápasů a připsal si na své konto 53 kanadských bodů za 16 vstřelených branek a 37 golových asistencí. Sexton je rozený střelec a hlavní útočná zbraň Nižněkamsku. Lajna Sexton - Hanzl - Rau je opravdu velmi nebezpečná a měla by být na ledě hodně často. V přípravě právě tato trojka byla rozdílová. Gólově prosadit se z nich může kdokoliv. Nejvíce asi věřím osvědčenému střelci Danu Sextonovi. Ten měl mimochodem vloni průměrný ice-time 19:14, což je na útočníka KHL obrovská porce.

Novosibirsk vs Spartak Moskva

B. Maxwell dá gól kurz 5.40 u Obrázek

Maxwell se stal novou posilou Spartaku, kam přišel ze Soči. Měl by nastupovat ve druhé lajně společně s Radilem, takže prostoru by měl mít dost i v přesilovkách. V Soči zaznamenal ve dvou sezónách v základní části nejprve 15 gólů v 55 zápasech a v minulém ročníku 9 gólů ve 48 zápasech. Pro Spartak by měl být posilou, snad se uvede hned v prvním soutěžním zápase gólem.
Naposledy upravil michals93 dne úte 22. srp 2017 21:11:21, celkově upraveno 3
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 22. srp 2017 10:08:48

Re: Hokej - tipy na střelce

Super kurz na Maxwella, ja videl jen okolo 3.5-4
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 10:20:30

Re: Hokej - tipy na střelce

vsetinak2 píše:Super kurz na Maxwella, ja videl jen okolo 3.5-4

Přesně, na sazkabetu mají obecně často vyšší kurzy, ale tenhle jim ulítl trochu víc. Snad se trefí :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 14:27:47

Re: Hokej - tipy na střelce

Já dávám

Jugra - Čerepovec ---> Stránský (ČER)@ 4.20

Ufa - Vladivostok ---> Kulyash (UFA)@4.90

Nižněkamsk - Chabarovsk ---> O.Piganovich (NIZ)@10.25

Soči - Kunlun ---> Myttynen (KUN)@5.60


Mám to v kombíku, každý v jedne skupině za 35,- Kč dohromady, beru od dvou skupin a nejnižší výhra za dvě je asi 120,-Kč nejvyšší kolem 300 asi nebo 400 a když trefím vše tak beru něco kolem trojky, ale to se asi nestane :D
Naposledy upravil Neuminho dne úte 22. srp 2017 19:03:35, celkově upraveno 2
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 14:56:25

Re: Hokej - tipy na střelce

Na Kulyashe byl ráno kurz 6 :D Ale obránce já moc nedávám. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 15:02:11

Re: Hokej - tipy na střelce

No já koukám po těch kde nejsou úplně nejmenší kurzy, protože to prostě pravidelně nevychází sázet na ty největší esa. Takže se snažím jít alespoň kolem toho kurzu 4 a víc, aby tam byl alespoň případně nějaký slušný získ... Nechávám to vypsat takhle alespoň od těch dvou, protože nechat to od jednoho, tak za toho mam tak vrácený vklad a kvůli tomu to nesazim. Když prohraju tak prohraju, ale když vyhraju a trefim třeba alespon ty dva tak mam zaplacený další 4 až třeba i 8 tiketů :) A když to trefím všechno tak mam na delší dobu vystarano a pak to chodit nemusí a furt budu v +.
Dnes jsem to sázel hlavně podle příprav, kde se těmhle hráčům docela dařilo, hlavně jsem zvědav na toho čecha, který tam přišel údajně z farmy Dallasu a v přípravě o sobě dal docela dost vědět a to i třeba Holík.
A radši už se vyhýbám dávat více střelců z jednoho týmu, protože někdy ty výsledky nemají absolutně logiku a když pak dá tým ze ketereho máš 2-3 střelce 1 gol nebo ani to ne, tak je to celkem smutný příběh :D
Takhle to rozdam do více zápasů a čekám, že min. některemu z těch týmů se třeba podaří alespoň 3x skorovat, očekávám to min. od dvou z těch kde mám střelce i dnes.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 15:10:58

Re: Hokej - tipy na střelce

Kagarlitsky hned v 1.minutě :D Jinak ten tvůj systém má logiku, ale tak zase záleží, jak ti budou ty vyšší kurzy chodit. A střelce asi má smysl hrát jenom v kombíku.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 17:18:16

Re: Hokej - tipy na střelce

Tak dnes to na velké výhry nevypadá :D Gólů moc nepadlo a vyšel nám dohromady zatím 1 střelec jestli správně počítám :D Ale to se podá.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 17:31:04

Re: Hokej - tipy na střelce

Neuminho píše:Tak dnes to na velké výhry nevypadá :D Gólů moc nepadlo a vyšel nám dohromady zatím 1 střelec jestli správně počítám :D Ale to se podá.

No pokud bude padat takhle málo gólů, tak to opravdu nepůjde :D Snad ještě ten Sexton, no někdo z té první pětky Nižněkamsku by dát měl. :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 18:07:49

Re: Hokej - tipy na střelce

Koukám Kulyash ani jedna střela, tak to byl tip o hovně, Stránský na druhou stranu nejpilnější střelec Čerepovce 3 pokusy, ale 0 branek :( Češi jim dnes moc nepovedli, 1. gól dostali, když se nechal vyloučit Stránský a při druhém v prodloužení byl na trestné lavici pro změnu Holík.

No těch gólů je opravdu hrozně málo, to je jak fotbal a ne hokej.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 18:58:17

Re: Hokej - tipy na střelce

Nene :D Ale potřebuju aspoň 1 k němu, takže Piganovič jedině.
33:37 1—2 Goal:
Kunlun RS. 63. Myttynen Matias
Shorthanded.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 22. srp 2017 19:02:10

Re: Hokej - tipy na střelce

Neuminho píše:Nene :D Ale potřebuju aspoň 1 k němu, takže Piganovič jedině.
33:37 1—2 Goal:
Kunlun RS. 63. Myttynen Matias
Shorthanded.

Haluzáku :D
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 22. srp 2017 19:02:39

Re: Hokej - tipy na střelce

No ty krávo :O :-o :-o :-o

01:56
Piganovich O. (Z přesilovky)
Sergeyev A. + Sexton D


Přepište dějiny!!!

Už jsem zkouknul i ty goly na onlajnech a na KHL jsou tam též furt napsaní a není proč to měnit, tam žádná teč další být nemohla nikde.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 23. srp 2017 7:52:02

Re: Hokej - tipy na střelce

Mě včera nevyšlo nic, ale v ničem. Střelci tragédie a když už nedošla ani Žilina, ktterá hrála proti Ujpesti, tak jsem říkal, že to je zkrátka ten klasickej jednodenní smolík, kdy se sesype úplně všechno.
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 23. srp 2017 7:52:02

Re: Hokej - tipy na střelce

Mě včera nevyšlo nic, ale v ničem. Střelci tragédie a když už nedošla ani Žilina, ktterá hrála proti Ujpesti, tak jsem říkal, že to je zkrátka ten klasickej jednodenní smolík, kdy se sesype úplně všechno.
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 23. srp 2017 8:13:42

Re: Hokej - tipy na střelce

Magnitogorsk vs Jekatěrinburg

N. Schaus dá gól kurz 8.50 u Obrázek

Lada vs Čeljabinsk

G. Belousov dá gól kurz 5.50 u Obrázek

Za tento kurz si Georgy Belousova musím zahrát. V loňské sezóně si připsal v 56 zápasech 32 bodů za 11 gólů a 22 asistencí. Belousov je stále relativně mladý hráč a očekávám, že jeho výkony budou v této sezóně ještě lepší než tomu bylo v loňské sezóně. V přípravných zápasech Belousov nastupoval na přesilové hry, což je důležitý faktor u sázky na střelce.

A. Penkovsky dá gól kurz 7.50 u Obrázek

Pravé křídlo týmu Traktor, dvaadvacetiletý talent ruského hokeje. Loňská sezóna pro něj byla taková seznamovací, kdy nastupoval ve 4. lajně. Postupem času se propracoval do 3. lajny a na konci sezóny uz se dostával i do 2. lajny. V přípravných zápasech na tuto sezónu se nejčastěji nacházel uz v 1. lajně. Chodí i na přesilové hry, kdy v předposledním přípravném zápase se v početní výhodě prosadil proti Magnitogorsku. V posledním přípravném utkání byl dokonce první volba k samostatnému nájezdu, který úspěšně proměnil. Kurz 7,5 na útočníka, který se objeví v první nebo ve druhé lajně a dostává se do hry i v přesilovkách svého týmu a navíc může jet rozhodující nájezd, kdyby k nim došlo, je víc než přijatelný.

Dynamo Minsk vs Jokerit

N. Jensen dá gól kurz 3.30 u Obrázek

Dynamo Moskva vs Čechov

D. Tarasov dá gól kurz 5.00 u Obrázek

Danii Tarasov nastupoval v přípravě v první lajně a docela se mu i střelecky dařilo. Dostával hodně prostoru v přesilových hrách a patřil vždy mezi nejlepší hráče. V prvním domácím zápase s Čechovem je Dynamo jasným favoritem. Tarasov by měl nastouit opět v první lajně a v takovém případě kurz 5.00 je dle mého názoru velice hodnotný.

Jaroslavl vs CSKA Moskva

Y. Korshkov dá gól kurz 7.00 u Obrázek

Další hráč, který mě v přípravě hodně zaujal. Jaroslavl měla v přípravě asi nejlepší výsledky ze všech mužstev v KHL, kdy z 11 zápasů hned 10 vyhráli. Yegor Korshkov nastupoval pravidelně ve druhé lajně a také ho trenér stavěl do přesilovek. V loňské sezóně teprve dvacetiletý Korshkov nedostával tolik prostoru, to by se však v letošní sezóně mělo změnit a očekávám, že o Yegorovi v letošní sezóně uslyšíme. Snad se nepletu, nicméně za kurz 7 je hodnotné Korshkova hrát.

S. Andronov dá gól kurz 6.25 u Obrázek
A. Burdasov dá gól kurz 4.40 u Obrázek

Jen pro info Burdasov je na tipáči v kurzu 2.90 a u sazkabetu 4.40, takže celkem rozdíl. Jinak dnes nepíšu info ke všem hráčům, nemám dneska tolik času. Ale Shause zná asi každý z Pardubic, kde válel. Jensen je člen elitní formace Jokeritu a Minsk by měl být letos slabý. No a poslední duo z CSKA, tak Andronov kapitán a centr druhého útoku, na MS hrál v nabitém kádru Ruska dobře. A Burdasov křídlo první pětky, který má hlavně hodnotu v kurzu, jak jsem psal. Tak GL všem a přidejte něco svého. :)
Naposledy upravil michals93 dne stř 23. srp 2017 20:05:43, celkově upraveno 2
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 23. srp 2017 13:44:40

Re: Hokej - tipy na střelce

Tak tady moje, doufám že dnes bude padat více branek a dají je ti "správní střelci" :)
Dnes dva tikety, včera jsem nestíhal všechny zápasy narozdíl ode dneška, tak je toho víc...




Magnitogorsk - Jekatěrinburg ---> Torchenyuk (JEK)@5.30
Lada Togliatti - Čeljabinsk ---> Belousov (LAD)@5.50

Dynamo Minsk - Jokerit ---> Y. Kovyrshin (DMI)@5.20
Dynamo Moskva - Čechov ---> Bryukvin (DMO)@4.60


- Tento stejně jako včera od dvou hráčů vyhrávam asi cca 130 kč, vklad je 40... Včera jsem bral 300, ale protože jsem trefil hráče s kurzem 10 a i na druheho byl vyšší kurz než tu, za 3 beru 400-500 a za vše asi 2700..

_____________________________________________________________
Dynamo Minsk - Jokerit ---> E. Tolvanen (JOK)@3.80
Jaroslavl - CSKA Moskva ---> Korshkov (JAR)@6.00
Petrohrad - Slovan Bratislava ---> Chudinov (PET)@5.70

- Tady taky stejný vklad, výhra za min. dva hráče, ale nvm kolik nekoukal jsem a nyní už to ani nejde vidět u sazky. Pak dyžtak napíšu až budu vědět kolik jestli teda vůbec něco vyjde, u hokejových střelců někdy nemusíte trefit ani jednoho z 20 třebas...

GL i vám! Doufám že zas alespoň někdo zazáří a obere sázkovky :) %%-
Naposledy upravil Neuminho dne stř 23. srp 2017 20:52:06, celkově upraveno 3
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 23. srp 2017 13:49:29

Re: Hokej - tipy na střelce

Na dvou jménech jsme se shodli, takže už víme, kdo nedá. :D
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 23. srp 2017 13:55:29

Re: Hokej - tipy na střelce

Nebo kdo dá :D snad. Tak chce to vyhrávat jinak to pak nebude žádná zábava to sem jenom dávat a koukat na červená čísla.

Ono není potřeba ani tomu rozumět nějak extra, já to dávám čistě ze stats, o fotbale si myslím vím třeba dost, ale často je to u tipování i třeba na škodu a je třeba vycházet prakticky jen z těch čísel, které tak zábávná nejsou. Pak tu napíšu hodinovou analýzu na fotbal zjistim si všechny dostupná infa a několikrát za sebou to nevyjde, to je k nasrání tiket v hajzlu a čas v hajzlu, u tohoto je toho času podstatně méně a včera to i dokonce vyšlo :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 23. srp 2017 18:51:03

Re: Hokej - tipy na střelce

Tak jsem si to štěstí včera asi vybral zatím nikdo :( Tolvanen a Torchenyuk akorát assistence, zbytek není ve skore vůbec vidět, Lada pro jistotu gól Čeljabnisku vůbec nedala a Chudinov za Petrohrad zdá se nenastoupil. No po první třetině ted 18:30 jsem zahrál solo Petrohrad nad 2.5g@1.71 a D Minsk společně s Jaroslavlí nad 1.5g@4.09, tak třeba něco dojde, chvíli po půlce druhých třetin má Petrohrad už dva zářezy a Minsk a Jaroslavl po 1 přičemž v první třetině neměl ani jeden nic.

Jinak gratulace k Jensenovi a Penkovskymu a co jsem se díval tak ten Burdasov za CSKA asi nehraje.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 23. srp 2017 19:02:59

Re: Hokej - tipy na střelce

Nehraje no. Stejně jako třeba Telegin, který první hrál. Moc nechápu, podle čeho to točí. Potřebuju ještě alespoň jednoho z těch zbývajících ^:)^
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 23. srp 2017 22:35:45

Re: Hokej - tipy na střelce

Tak Tolvanen se s tím nesral hattrick + assistence, ale zbytek mlčel... No Chudinov pak na druhem tiketu nehrál-void, takže mi sazka přecijen vyplatila 46 Kč jako výhru, což bylo lehce nad vklad na tiket, no ten druhý je ale do mínusu dnes, škoda ale aspoň něco zpět :) Tak zítra další výzvy :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 24. srp 2017 14:05:27

Re: Hokej - tipy na střelce

První dnešní kombík

Omsk - Čerepovec ---> Kugryshev (OMSK)@4.50
Astana - Spartak Moskva ---> Vey (AST)@4.00
Jugra - Nižny Novgorod ---> Stolyarov (NN)@6.00

Výhra opět od dvou chycených střelců, kde je tu někde výhra na 150-200, za všechny tři pak asi 900 :) Vklad 35,-Kč
Ještě zkusím složit jeden, tenhle jsem už musel rychle ukládat, jelikož Omsk začíná, tak to házím rovnou i sem, pak to asi jenom editnu a dodám druhý.


+ Druhý kombík
Kazaň - Kunlun ---> Malykhin(KAZ)@3.75
Jugra - Nižny Novgorod ---> Daugavins (NN)@3.70
Soči - Chabarovsk ---> Khokhlov (SOČ)@10.00
Nižněkamsk - Vladivostok ---> Kazakov (VLA)@4.10

Tak tady taky opět od dvou skupin, dnes trochu menší kurzy, protože jsem tam nějak nenašel potencial u těch s vyššími kurzy. Vylepšit výhru může akorát Khokhlov ze Soči, kterému příprava docela vyšla po přestupu z Čerepovce.
Naposledy upravil Neuminho dne čtv 24. srp 2017 19:23:27, celkově upraveno 2
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 24. srp 2017 16:32:55

Re: Hokej - tipy na střelce

Já to dneska vidím takto...

Nižněkamsk - Vladivostok - Ch. Rau dá gól # 3.3
HV 71 - Mannheim - M. Tedenby dá gól # 4.2
Stavanger - Kometa Soares dá gól # 3.4
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 24. srp 2017 18:11:52

Re: Hokej - tipy na střelce

No já dneska nebyl celý den doma doteď, takže jsem vynechal. Ale jak tak koukám, asi jsem o nic nepřišel. :D
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 24. srp 2017 19:30:50

Re: Hokej - tipy na střelce

Já dostanu zas pár korun zpátky, ale ty dnes nepokryjí ani vklad na ten tiket, jelikož Khokhlov nehrál... No jinak škoda, že těch branek nepadalo více, jenom dva mé týmy dali alespoň 3 goly a z těch mi střelci došli...
Tu Ligu Mistrů zatím nehraju, některé týmy nemají prakticky žádné přáteláky vedené na livesportu a není uplně moc z čeho vycházet.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 25. srp 2017 8:36:48

Re: Hokej - tipy na střelce

Magnitogorsk vs Čeljabinsk

E. Timkin dá gól kurz 7.00 u Obrázek

26 letý ruský hokejista, který kroutí u Magnetů už 5 sezónu. V té loňské si připsal 10 gólů, také od něj se očekává pro letošní sezónu o trochu více gólů. Icetime má se svou třetí formaci slušný teď je na nich, aby začali dávat nějaké branky. Magnetům se nedaří, takže potřebují góly i od dalších hráčů kromě první pětky. Navíc při porovnání kurzů u sazkabetu jen 4.90, takže tady jsem neváhal.

Lada vs Jekatěrinburg

D. Zernov dá gól kurz 7.50 u Obrázek

Mladičký hokejista Denis Zernov odehrál loni v Togliatti celou sezónu a spíše se rozkoukaval. Letos by už však měl hrát v týmu mnohem důležitější roli. To se ukázalo hned v prvním zápase, kdy Togliatti sice prohrálo 2:0, ale Zernov nastoupil v druhé lajně, na ledě celkově strávil přes 16 minut a 4x vystřelil na bránu soupeře. Pokud bude pokračovat ve výkonech jako předvedl v prvním zápase, gólů se od tohoto hráče v této sezóně určitě dočkáme. Za kurz 7.5 si jej rád zahraji.

A. Gareyev dá gól kurz 4.80 u Obrázek

Člen druhé formace hostů z Jekatěrinburgu. První zápas se jim povedl a nasázeli 5 branek. Loni dal Gareyev 18 gólů v základní části. Věřím, že se prosadí i dnes.

Jaroslavl vs Slovan Bratislava

D. Lugin dá gól kurz 5.00 u Obrázek

Lugin má 27 let, dostává se tedy do ideálního hokejového věku. Na konci loňské sezóny byl hodně vidět v play off, kdy v 15 zápasech dal 4 góly. Letos by měl dostávat na ledě větší prostor než tomu bylo v loňském roce a z toho by mělo pramenit také to, že by měl dávat více gólů. V prvním zápase vystřelil na bránu soupeře třikrát a gól nedal, proti Slovanu očekávam, že si Jaroslavl vytvoří herní převahu a góly nasází. V domácím zápase proti slabému soupeři si za kurz 5 Lugina musím zkusit.

Y. Korshkov dá gól kurz 6.50 u Obrázek

Přesto, že Yegor Korshkov má teprve 21 let, už má v KHL odehrány 3 celé sezóny, ve kterých se spíš rozkoukával. Letos se jej trenér Jaroslavli rozhodnul začlenit do druhé lajny a v přípravě patřil Korshkov mezi nejlepší hráče. I v prvním ostrém startu proti CSKA nastoupil Korshkov ve druhé lajně a rozhodně nezklamal. Slovan bude asi letos patřit mezi nejhorší týmy v KHL o čemž svědčí také příděl v prvním zápase v Petrohradu 7:1. Očekávám, že Jaroslavl nasází Slovanu několik branek a šance, že jednim ze střelců bude právě Korshkov je dle mého názoru větší než kurz 6.5 naznačuje. U sazkabetu kurz jen 4.40.

Dynamo Minsk vs Čechov

R. Horák dá gól kurz 4.50 u Obrázek

Jako dalšího střelce si dnes zahraji útočníka první formace a také útočníka první přesilovkové formace, našeho Romana Horáka. Roman je na svůj věk neskutečně zkušený a ostřílený borec. Je mu 26 let a stihl zahrát si NHL v Calgary a Edmontonu. Navíc i v Podolsku se neskutečně chytil a za poslední tři sezóny jede (18, 15 a 16 gólů). Dnes si myslím, že také minimálně jeden gól dá a to hlavně z přesilovky, kde se velmi často prosazuje. V minulém zápase proti dnešnímu soupeři se mu také podařilo dát gól, tak to snad zopakuje.

Petrohrad vs Jokerit

A. Barabanov dá gól kurz 4.20 u Obrázek

Tento hráč prožíval neskutečné střelecké období během přípravných utkání, kdy nasázel opravdu hodně branek. Trenér také z tohoto důvodu mu dává dosti časové porce na ledové ploše. Barabanov zatím ve dvou zápasech nastupoval vždy po boku Guseva a Prokhorkina, přičemž nastupoval i ve druhé přesilovkové formace, kdy teda ta druhá je složená z těchto hráčů: Prokhorkin,Barabanov,Bělov,Rundblad a Gusev nebo Koskiranta, vždy záleží jak to trenér promíchá. Tento mladík se mi herně líbí a myslím si, že je otázka času, kdy se také prosadí střelecky. Zatím má takové statistiky: 2 zápasy, 0 kanadských bodů, 2 střely na bránu soupeře a jeho ice time je 15:16. Rozhodně už by měl také mít nějaký kanadský bodík (nejlépe gól), jinak ho trenér přeřadí do jiné formace. Kádr Petrohradu je nabitý, tak snad Alex ukáže, že do něj patří.

Liga mistrů

S. Senteler (Zug) dá gól kurz 6.50 u Obrázek
J. Tuppurainen (Jyvaskyla) dá gól kurz 4.50 u Obrázek
A. Karachun (Wolfsburg) dá gól kurz 7.00 u Obrázek
J. Rask (IFK Helsinky) dá gól kurz 4.50 u Obrázek

Dal jsem to do dvou kombi tiketů, KHL a Ligu mistrů zvlášť. Všem GL a přidejte své tipy. :)
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek ned 27. srp 2017 8:27:12

Re: Hokej - tipy na střelce

Čeljabinsk vs Jekatěrinburg

L. Videll dá gól kurz 5.00 u Obrázek

Lada vs Magnitogorsk

O. Osala dá gól kurz 4.10 u Obrázek

Dynamo Minsk vs CSKA Moskva

I. Telegin dá gól kurz 5.00 u Obrázek

Jaroslavl vs Jokerit

P. Kraskovsky dá gól kurz 5.50 u Obrázek
S. Kronwall dá gól kurz 8.00 u Obrázek

Petrohrad vs Čechov

A. Barabanov dá gól kurz 4.25 u Obrázek

Dynamo Moskva vs Slovan Bratislava

M. Karsums dá gól kurz 3.55 u Obrázek
Dm. Kazionov dá gól kurz 6.50 u Obrázek
Naposledy upravil michals93 dne ned 27. srp 2017 17:53:52, celkově upraveno 1
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek ned 27. srp 2017 14:42:02

Re: Hokej - tipy na střelce

Dynamo Minsk - CSKA ---> Nesterov (CSKA)@ 8.50
Jaroslavl - Jokerit ---> Kronwall (JAR)@8.00

Petrohrad - Čechov ---> Hersley (PET)@3.95
Dinamo Moskva - Slovan ---> Tarasov (DMO)@4.80




Dnešní čtverka, cmooon :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pon 28. srp 2017 7:28:48

Re: Hokej - tipy na střelce

Novosibirsk vs Nižnij Novgorod

J. Enlund dá gól kurz 5.90 u Obrázek (tady je určitě value, kurz jinde se pohybuje od 3.4 do 3.8)

Omsk vs Spartak Moskva

D. Kugryshev dá gól kurz 4.70 u Obrázek (opět kurz vyšší, jinde 3.80)

Barys Astana vs Čerepovec

M. Frattin dá gól kurz 4.00 u Obrázek

Jugra vs Dynamo Riga

E. Skachov dá gól kurz 5.70 u Obrázek (vyšší kurz než u konkurence, která má 4.50)

Ufa vs Kunlun

A. Fyodorov dá gól kurz 6.00 u Obrázek (tady zase drží nejvyšší kurz tipáč, u konkurence za 4.60)

Kazaň vs Chabarovsk

A. Markov dá gól kurz 8.00 u Obrázek

Soči vs Vladivostok

S. Collins dá gól kurz 5.00 u Obrázek
V. Schegolkov dá gól kurz 7.50 u Obrázek (opět nejvyšší kurz na trhu, sazkabet má 5.10)
Naposledy upravil michals93 dne úte 29. srp 2017 7:03:05, celkově upraveno 3
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pon 28. srp 2017 14:59:57

Re: Hokej - tipy na střelce

+ Tak další moje kombi :)

Jugra - Riga ---> Korolyov (JUG)@6.50
Ufa - Kunlun ---> Larsen (UFA)@6.00
Kazaň - Chabarovsk ---> Lander (KAZ)@3.65
Soči - Vladivostok ---> Khokhlov(SOC)@10.25

Opět ubohost KHL a golů strašně málo :( Ale tak vrácený vklad to snad bude.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 29. srp 2017 8:00:58

Re: Hokej - tipy na střelce

Čeljabinsk vs Magnitogorsk

E. Timkin dá gól kurz 7.00 u Obrázek

Jaroslavl vs Čechov

B. Kozun dá gól kurz 3.40 u Obrázek

Dynamo Moskva vs Jokerit

J. Hietanen dá gól kurz 7.50 u Obrázek

Nižněkamsk vs Lada

I. Shiksatdarov dá gól kurz 7.50 u Obrázek (Tady je kurz hodně vysoko, u sazkabetu jen 4.70. Jedná se o hráče třetí pětky, ale střelecky velmi aktivní. Poslední zápas 5 střel na bránu.)
Naposledy upravil michals93 dne stř 30. srp 2017 9:46:42, celkově upraveno 1
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 29. srp 2017 14:33:23

Re: Hokej - tipy na střelce

Tak dnes takhle:


Čeljabinsk - Magnitogorsk ---> Penkovski (ČEL)@6.50
Jaroslavl - Čechov ---> Korshkov (JAR)@4.50
Dynamo Moskva - Jokerit ---> D. Tarasov (DMO)@5.40
Nižněkamsk - Togliatti ---> Piganovich (NIZ)@9.50
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 31. srp 2017 14:41:34

Re: Hokej - tipy na střelce

+

Kazaň - Togliatti ---> Ashton (TOG)@5.50

Ufa - Soči ---> Maltsev (SOČ)@ 5.90
Dynamo Riga - Spartak Moskva ---> Indrasis (DRI)@4.50


Od dvou chycených, výhra za dva cca 300 a za všechny 1200, vklad 35,-Kč



+ LM
Kometa Brno vs. KalPa Kuopio ----> Kantola (KAI)@4.60
Malmö vs. Stavanger ---> Gortz (MAL)@3.65
Esbjerg - HV71 ---> K. Stenlund (HV71)@2.65

- zase od dvou za které je nějakých 140,-Kč průměr a kolem 500 za vše.
Naposledy upravil Neuminho dne čtv 31. srp 2017 19:31:10, celkově upraveno 3
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 31. srp 2017 16:14:49

Re: Hokej - tipy na střelce

Co se nám to děje v KHL Ufa - Soči 8:1 v polovině zápasu :-o Tak kdo dnes dal hráče Ufy má vystaráno pravděpodobně :D protože dal snad každej :D No já zvolil hráče Soči, který nakonec ani nehraje, což se mi stává celkem často zatím.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 31. srp 2017 16:21:38

Re: Hokej - tipy na střelce

No já zrovna dneska střelce nedával a taková nálož gólů :D Až příště dám, tak bude výsledek zápasu 2:1 FT beztak. :-??

A samozřejmě dali góly Fyodorov i Schegolkov, který jsem dával minule X(
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 01. zář 2017 8:11:27

Re: Hokej - tipy na střelce

Čeljabinsk vs Vladivostok

M. Yakutsenya dá gól kurz 3.80 u Obrázek

Jekatěrinburg vs Kunlun

A. Torchenyuk dá gól kurz 7.70 u Obrázek
D. King dá gól kurz 4.80 u Obrázek

Magnitogorsk vs Chabarovsk

O. Osala dá gól kurz 4.20 u Obrázek

Slovan Bratislava vs Novosibirsk

L. Kašpar dá gól kurz 4.90 u Obrázek

CSKA Moskva vs Omsk

M. Robinson dá gól kurz 6.80 u Obrázek

Čechov vs Jugra

R. Horák dá gól kurz 4.50 u Obrázek

Liga mistrů

G. Gabor (B.Bystrica) dá gól kurz 5.50 u Obrázek
D. Paille (Brynas) dá gól kurz 3.80 u Obrázek
N. Ojamaki (Tappara) dá gól kurz 3.45 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 02. zář 2017 9:14:40

Re: Hokej - tipy na střelce

No s tipy na střelce KHL asi končím. Když dá tým v průměru tak 2 góly na zápas, tak to nejde hrát střelce. Počkám na NHL, možná občas extraligu. :)
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 06. zář 2017 10:07:11

Re: Hokej - tipy na střelce

Včera to v KHL docela padalo, tak dneska zkusím vybrat nějaké střelce, třeba se zadaří.

Jekatěrinburg vs Kazaň

D. King dá gól kurz 5.40 u Obrázek

Čerepovec vs Dynamo Moskva

A. Bumagin dá gól kurz 4.70 u Obrázek
E. Mons dá gól kurz 5.50 u Obrázek

Nižnij Novgorod vs Jaroslavl

K. Daugavins dá gól kurz 4.10 u Obrázek
S. Kronwall dá gól kurz 9.25 u Obrázek

Dynamo Riga vs Petrohrad

S. Plotnikov dá gól kurz 4.20 u Obrázek

Soči vs Dynamo Minsk

V. Schegolkov dá gól kurz 6.2 u Obrázek
S. Grebenshchikov dá gól kurz 4.6 u Obrázek
A. Materukhin dá gól kurz 4.3 u Obrázek

Spartak Moskva vs Jokerit

V. Lajunen dá gól kurz 10.00 u Obrázek
M. Gilroy dá gól kurz 7.5 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 07. zář 2017 14:44:20

Re: Hokej - tipy na střelce

Včera s KHL spokojenost. Dneska jeden zápas ve Švýcarsku.

Servette vs Lausanne

R. Loeffel dá gól kurz 5.60 u Obrázek
S. Zangger dá gól kurz 4.75 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 08. zář 2017 15:54:30

Re: Hokej - tipy na střelce

Nižnij Novgorod vs Dynamo Minsk

D. Parshin dá gól kurz 4.40 u Obrázek
V. Kulyomin dá gól kurz 7.5 u Obrázek

CSKA Moskva vs Dynamo Moskva

M. Robinson dá gól kurz 6.8 u Obrázek

Čechov vs Ufa

R. Horák dá gól kurz 5.00 u Obrázek
L. Omark dá gól kurz 3.60 u Obrázek

Dynamo Riga vs Astana

K. Dallman dá gól kurz 6.5 u Obrázek

Slovan Bratislava vs Nižněkamsk

J. Buchtele dá gól kurz 5.50 u Obrázek
D. Sexton dá gól kurz 4.20 u Obrázek

Kometa Brno vs Třinec

T. Svoboda dá gól kurz 4.00 u Obrázek
J. Polanský dá gól kurz 4.00 u Obrázek

Jihlava vs Mladá Boleslav

T. Knotek dá gól kurz 4.50 u Obrázek

Plzeň vs Litvínov

M. Indrák dá gól kurz 3.60 u Obrázek

Vítkovice vs Zlín

O. Roman dá gól kurz 3.60 u Obrázek

Pardubice vs Sparta Praha

A. Reichenberg dá gól kurz 3.50 u Obrázek
Další

Zpět na Volný pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.184s | 119 Queries | GZIP : Off Livescore