Frolunda - Liberec

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 06. lis 2017 16:34:20

Frolunda - Liberec

Frolunda - Liberec

7.11.2017 v 19:00
Liga Mistrů

TIP: Frolunda vstřelí 4 nebo více gólů
Kurz: 1.87
Obrázek

V reprezentační přestávce budou k vidění odvety LM. Já jsem si vybral zápas kterému věřím ze všeho nejvíc a sice souboj Frolunda - Liberec. Hodně mě zaujal zápas hlavně díky tomu, že Liberec do Švédska podle mého soudu nepřijede až tak silný a Frolunda je dvojnásobný vítěz LM, letos se může pokusit o hattrick a v Evropě tohle mužstvo i přes letošní mírné oslabení stále patří k naprosté špičce.

Frolunda letos nehraje asi zatím úplně podle představ, ale i tak bude v Champions League patřit k nejžhavějším kandidátům na zisk trofeje. Vastra přichází do boje s fantastickým týmem, který v Evropě mají povětšinou jenom týmy právě ze Švédska. Tento severský stát ukazuje už dlouhodoběji, že jejich soutěž nemá v Evropě konkurenci, tedy když nepočítám KHL, které má jiné finanční podmínky a zázemí. V prvním zápase si Frolunda s Libercem poradila a zvítězila díky dobře zvládnutému závěru utkání 2:3 a Liberec je teď v hodně špatné pozici. Frolunda je doma výborná a pochybuji, že by si nechala zkomplikovat situaci právě od průměrného Liberce, který ani v české Extralize nepředvádí příliš oslnivé výkony. Letos celkově Bílí Tygři musí spíš jenom soustředit veškerou sílu na Extraligu, protože teď to s nimi v naší nejvyšší soutěži nevypadá vůbec dobře. Frolunda by naopak chtěla dokonat vítězný hattrick.

Očekávám hodně jednoznačný zápas. Určitě se vyplatí vsadit i na výhru Frolundy, kde se kurz sice pohybuje okolo 1.4, nicméně je to víc než férový kurz. Domácí jsou favoritem a potvrdí to, myslím si, že v půlce zápasu se z osmifinálové odvety stane exhibice.


TIP: Frolunda vstřelí 4 nebo více gólů # 1.87 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 07. lis 2017 23:58:44

Re: Frolunda - Liberec

OK 4:6 PP

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.113s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore