Djurgårdens IF Hockey vs Örebro HK

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 30. lis 2017 13:19:51

Djurgårdens IF Hockey vs Örebro HK

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Djurgardenu a Örebra
Soutěž: SHL liga - 25. kolo
Datum: 30. 11. 2017 19:00
Místo: Hovet (Stockholm), Švédsko


Obrázek


Na dnešní večer jsem vybral zápas v hokeji, konkrétně švédské nejvyšší ligy mezi Djurgardenem a Örebrem. Jako vždy začnu u domácího týmu, který se nachází na třetím místě v tabulce. Po odehraných 21 zápasech mají na kontě rovných 40 bodů. Na domácím stadionu mají bilanci 6 výher v základní hrací době, 2 výhry v prodloužení, 1 porážku v prodloužení a také jednu v základní hrací době. Mezi nejproduktivnější hráče domácích patří Lundh či Engqvist, který si připsal spoustu zápasů v KHL. Před letošní sezónou přišel právě z Ufy. Aktuální forma domácích průměrná, z pěti zápasů 8 bodů.

Hosté z Örebra jsou v poměrně horším postavení. V tabulce jim patří 10. místo, kdy nasbírali 27 bodů. Nutno dodat, že body sbírají především doma. Venku získali pouhou třetinu bodů, tedy 9. Ovšem největší roli pro můj tip hraje aktuální mizerná forma hostů, kteří prohráli již 5 utkání v řadě za sebou. Jedno dokonce s dnešním soupeřem 2:1. Zaráží mě však příděli od slabších celků soutěže, kdy inkasovali shodně 6 gólů s Rogle a Karlskronou, tedy posledním a předposledním týmem ligy.

Statistika hovoří ve prospěch domácího týmu a věřím, že si s Örebrem poradí. Zároveň je obecně švédská liga chudší na branky a hosté po sérii nevydařených zápasů jistě budou hrát opatrně od zadu tak, aby se neopakoval gólový nášup v jejich bráně. Doporučuji tedy vsadit výhru domácích a menší počet gólů.

TIP Výhra Djurgarden a padne méně než 6,5 gólů kurz 2,14 u Obrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 30. lis 2017 21:12:21

Re: Djurgårdens IF Hockey vs Örebro HK

Výsledek zápasu 3:1, TIP OK.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.140s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore