AS Monako - LOSC Lille

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 16. bře 2018 18:00:38

AS Monako - LOSC Lille

16.03.2017 ve 20:45h
Fotbal
Francie, Ligue 1, 30.kolo
Stadion: Stade Louis-II (Monako)




AS MONAKO - LOSC LILLE



AS MONAKO
- AS Monako zažívá další svou poměrně slušnou sezonu, není to rozhodně to co loni, jízda ligou mistrů a titul v lize, ale stále druhé místo v lize slušné po předsezonních ztrátách důležitých či klíčových hráčů jako Bakayoko, Mendy, Bernardo Silva, Germain nebo Mbappe. Podle mě dobré po tom letním přestupáku, sice ještě druhé místo jisté není, ale forma je na to aby se udrželo a na to co prostě odešlo před sezonou za hráče ttak smekam jak se s tím Monako popasovalo, i když v lize mistrů bída. No v lize tedy druhé místo skore 72:31, ztráta na PSG 17 bodů a ač má teda už svůj zápas 30. kola PSG dohráno, tak stejně i při výhře ASM to bude 14 nbodů a je téměř jisté, že Monako nebude hrát o titul, nicméně druhé místo ještě zaručí jistou účast ve skupinové fázi LM, to třetí už jen kvalifikaci, takže hlavním cílem je nyní udržet druhou pozici před dotírající Marseille (4 body náskok). Doma to má letos Monako 12-2-1 při skore 42:15 super vizitka - 3 vstřelené goly na zápas krása. Pro dnešní zápas navíc kouč Leo Jardim nehlásí žádné absence, naopak se počítá s návratem Falcaa a Jorgeho na LB, což je velice nepříjemná zpráva pro soupeře.
Posledních 5 zápasů
09.03.18 L1 Štrasburk Monako 1 : 3
02.03.18 L1 Monako Bordeaux 2 : 1

24.02.18 L1 Toulouse Monako 3 : 3
16.02.18 L1 Monako Dijon 4 : 0
10.02.18 L1 Angers Monako 0 : 4




LOSC LILLE
- LOSC Lille je pravý opak letošní sezona = katastrofa. Tenhle tým který v posledních letech hrál ve Francii skoro vždy v horní polovině tabulky a hrál pravidelně evropské poháry nějak upadl a momentálně se krčí dokonce na 19. sestupové! pozici. No hrozí tady zkrátka reálně sestup po dlouhých 18 letech mezi kterými dokázalo Lille dokonce i jednou celou L1 vyhrát, 1x byli druzí a 2x třetí a jen dvakrát byli mimo elitní desítku, no letos opravdu bída nad bídu, před sezonou tým ještě posiloval oproti loňsku a dopadlo to ještě hůře než loni (11.) asi i proto už do týmu nedalo vedení v zimě ani korunu, pouze přišel nový trenér Christophe Galtier, který má na kontě již 14 zápasů, ale průměrný zisk 1 bod na zápas je stále to samé co před ním předváděl Marcelo Bielsa a takhle se tým jen horko těžko zachrání. Venku to má Lille 3-2-9 při skore 11:24. Pro dnešní zápas nehlásí trenér Galtier žádné velké absence, naopak by se mohl vrátit po dlouhé době Malcuit na RB, který jako jeden z mála letos v Lille za něco stojí, nicméně se vrací po dost dlouhé době a moc se ani nepočítá s tím, že by mohl odehrát 90 minut, otázka je také ta v jaké formě se vrátí, protože před zraněním byl hodnocen snad jako nejlepší hráč Lille v této sezoně. LOSC určitě nepomůže ani incident z uplynulého kola, kdy po další pouze remíze s Montpellier vtrhli na hřiště fanoušci tohoto týmy a snažili se fyzicky napadnout "své" hráče.
Posledních 5 zápasů
10.03.18 L1 Lille Montpellier 1 : 1
02.03.18 L1 Nice Lille 2 : 1
24.02.18 L1 Lille Angers 1 : 2

18.02.18 L1 Lille Lyon 2 : 2
11.02.18 L1 Nantes Lille 2 : 2




- No za mě v tomto zápase obrovským favoritem AS Monako, které je prostě mnohem lepší, má mnohem lepší kádr, i když ten Lille by měl patřit alespoň k těm průměrným v L1 co se týče jmen, ale není to ani to... Forma opět pro Monako 4 výhry v posledních 5 zápasech během nichž dalo ASM 16 branek! Lille 3 body v posledních 5 zápasech, nic nespěje k výraznému zlepšení, je to stále stejné či ještě horší...Monako doma vs Lille venku další diametrální rozdíl... Výrazné absence nehlásí žádná strana no zajímavé že Monako které dalo hned 16 branek v posledních 5 zápasech hrálo bez svého top útočníka nejlepšího střelce Falcaa a ten by se měl ještě vrátit a s ním i velice dobře hodnocený Jorge na LB, druhé straně se možná vrátí po dlouhé době Malcuit, ale ten se vrací asi po 11 zápasech a těžko říct jak na tom je, hráči Monaka se vrací po více než o polovinu kratší době, Jorge vlastně po 1 zápase. Mým tipem bude sázka na gol Monaka v obou poločasech, zkrátka a dobře Monako dává randál branek a to hraje většinou s daleko lepšími týmy než Lille, když se podívám na jejich posledních 6 domácích zápasů zjišťuji že tuhle sázku by splnili absolutně ve všech případech a tak prostě není o čem, ještě když přihlednu k prvnímu vzájemnému zápasu 0:4 (0:2), tak opravdu nevidím šance Lille vůbec nikde. LOSC určitě nepomůže ani incident s fanoušky, který se stal o víkendu, za což ještě přišel trest od svazu v podobě zákazu vstupu fans na další domácí zápas s Amiens a navíc hrozí i další tresty o kterých se má jednat.



HLAVNÍ TIP: AS Monako dá gól v obou poločasech@ 1.86 Obrázek
%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 16. bře 2018 18:29:10

Re: AS Monako - LOSC Lille

Tohle by mohlo vyjít. Jenom taková rada pro příště, zkus psát kratší věty, než ty tvoje megadlouhý souvětí o několika větách. :D Je to lepší na čtení a orientaci v textu, když jsou ty věty kratší. ;)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 16. bře 2018 19:07:03

Re: AS Monako - LOSC Lille

Jo to už jsem slyšel hodněkrát a nemůžu si pomoci. Asi proto jsem vždycky měl nejhorší známky ze slohů ve třídách... Mám nějakou myšlenku a rovnou to píšu bez toho, abych přemýšlel nad skladbou věty, aby se slova neopakovaly a abych neměl jednu větu na 20 řádků, asi se nepoučím. :D

Každopádně budu rád za každý jeden koment od tebe i ostatních, rád bych vždycky věděl jak to vidí i někdo jiný, abych to třeba ještě před startem stačil nějak pojistit. Ne vždycky se to prostě podaří tak dobře zanalyzovat, protože těch směrů ze kterých ty zápasy můžeš brát je strašně moc. Analýzy bez komentáře mě úplně psát nebaví, protože prostě nevidím krom výsledku analýzy žádný další výsledek mé práce, třeba to tu píšu a jsem za ču... :D a někdo ty třeba sra... nechce číst, protože už ví co jsem za firmu.

Ke tvým analýzám výhrady bohužel napsat nemůžu, abych ti to vrátil, protože je čtu fakt rád a momentálně jsi tady můj no1 :D Každopádně nechápu, že se vyznáš v tolika sportech, mně stačí fotbal a na nic víc bych si netroufl analýzu sepsat. No momentálně tak nějak kombinuju své tipy s vybranými analýzami na tipáči a tady a tenhle měsíc jsem dal na sazku 500 a mám 1400, samozřejmě nic velkýho, ale po zkušenostech už tam prostě víc dávat nechci na měsíc, no teď se naštěstí daří, ale bohužel je těch smutnějších období více než těch šťastných a to se musí změnit ! :D
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pát 16. bře 2018 19:19:20

Re: AS Monako - LOSC Lille

Tak pánové já si tady zahraju over 3.5 gólu # 2.35 u Obrázek
a co stojí rozhodně za zkoušku je střelec gólu Rony Lopes # 3.20 u Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 16. bře 2018 19:35:08

Re: AS Monako - LOSC Lille

Rony proti svým to jsem zvědavý ( nikdy sice nebyl kmenovým hráčem Lille, ale pokud se nemýlím dal o sobě vědět hlavně tam), na začátku sezony jsem ho docela odepisoval, protože měl nahradit s Baldem, Ghezzalem či Jovetičem Mbappeho, Germaina a Bernarda SIlvu a ač se jim to asi 100% nepovedlo, tak ten tým opravdu dobře funguje a až dostanou tu opci těch 160 milionů liber za Mbappeho, tak asi ještě někdo přijde. Já ještě počkám jestli nebude v základu ten Radamel, aby to nebyla one man show, ale formu tenhle týpek má skvělou. V případě nasazení Radamela, ale bude ten herní styl trochu jiný a bude se to hrát dost na kolumbijce.

Over 3.5 určitě taky logická volba, protože ho může zajistit Monako vstřelenými brankami samo, na druhou stranu to zase není tým, který by se prezentoval pravidelně čistými konty to ani náhodou, každopádně se na to podívám, protože prakticky každý zápas Monako baví. :-bd

OT:
Jestli máte večerní tipy i na La Ligu, českou sranda ligu nebo třeba BL sem s nimi :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 16. bře 2018 19:41:17

Re: AS Monako - LOSC Lille

Což to já jsem taky pro širší diskuzi, ale to se zatím nedaří. Ale ono i v tom komentáři ze sebe můžeš udělat blba, když začneš dělat chytrýho a zpochybňovat analýzu, která pak vyjde :D Jinak jsem rád, že to aspoň někdo čte, co sem napíšu. A zase na tolik sportů to nepíšu, vlastně jen to, co občas vidím v televizi. Za žádnýho odborníka se nepovažuju, pořád je to hlavně o štěstí. :) Navíc dneska na netu najdeš hodně informací, takže zase tolik času u toho trávit nemusím. Ale hlavní je, že mě to baví. O nějakém zbohatnutí tu není řeč, to jsem už dávno pochopil. :)
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pát 16. bře 2018 20:04:56

Re: AS Monako - LOSC Lille

Taky se chci vyjádřit k těm analýzám, jak Neuminho píše dlouhé věty a rozvádí to hodně (nemyslím to jako kritiku),
tak já mám opačný problém a to s vyjádřením, nebo vysvětlením různých situací a tak jsou moje analýzy monotónní,
stručný a hlavně amatérský (divný), ale líp to prostě neumím ... :-l :-l :-l. Jinak bych psal víc tipů ... [-x
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek pát 16. bře 2018 20:07:52

Re: AS Monako - LOSC Lille

Doufám, že ze sebe neudělám pitomce :ympray: já taky myslim, že vyhraje Monaco a ještě taky, že Liberec přejede Brno $-)
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 16. bře 2018 20:11:17

Re: AS Monako - LOSC Lille

Escobar píše:Doufám, že ze sebe neudělám pitomce :ympray: já taky myslim, že vyhraje Monaco a ještě taky, že Liberec přejede Brno $-)

Taky oboum věřím, ale zase ty kurzy nic moc...
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 16. bře 2018 20:46:22

Re: AS Monako - LOSC Lille

Hobiku tvoje analýzy nejsou špatný, ale je jich málo :(

Escobar tak takovýhle forum je od toho, aby se sem ty tipy a názory daly a pitomce tady ze sebe určitě neuděláš, nikdo nedává jenom OK tipy prostě a myslím že je ta zpětná vazba důležitá minimálně teda pro mě, protože to určitě nedělám jen kvůli těm penězům místo kterých si stejně nechávám dávat nějakej kredit na leaguespy od Petra, abych měl podklady pro další analýzy a tipy.

Já bych byl rád kdyby každý kdo uvidí můj tip a analýzu mi k tomu napsal názor a jeho tip a aby tu byla možnost nějaké diskuze, protože to mrtvolno tu mě nebaví. Já třeba neokomentuji všechno protože tu vždy nejsem, ale když zachytim fotbalovou analýzu či něco čemu aspon trochu rozumím či co mě baví ( lyžování a tak), tak se pokouším reagovat, no teď v poslední době tu psal na fotbal nejvíc asi Alphadog, jenže s tím si moc nepokecáš :D

No já mám zatím jen Monako, ještě mrknu v rychlosti na La Ligu či by se tam něco nedalo hodit a jdu koukat na Monako. Sledoval jsem i ten zápas v Bundeslize, protože tu sleduju asi nejradši, ale tam bych radši netipoval výsledkově by to podle tehle sezony asi nejvíc sedělo na under, na druhou stranu h2h zápasy snad za posledních x let žádné undery nepřinesly. Letos jsem sice musel dát více přednost Premier League, protože v tv BL nebyla a stále i po tomto období PL musím říci, že mě baví Bundesliga víc, je to trochu daný i tím, že jsem fanda Bayernu a tím že mi přijde až moc PL svázaná taktikou a nějakej hurá fotbal se už skoro nevidí...
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 16. bře 2018 21:30:52

Re: AS Monako - LOSC Lille

Hobiku1893 píše:Tak pánové já si tady zahraju over 3.5 gólu # 2.35 u Obrázek
a co stojí rozhodně za zkoušku je střelec gólu Rony Lopes # 3.20 u Obrázek


RONYYYYYYYY...
Tak to bylo těsný, naděje stále žije, ale výkon v prvním poločase byl tak na úrovni výkonů Sparty v naší lize, zatím mě to teda moc nebaví, snad bude druhý poločas lepší a bude to mít nějaké tempo a Monako zabere. Vliv na to má asi i absence Fabinha v záloze Monaka, protože Tielemans určitě není adekvátní náhrada a také doufám, že přijde ve druhé půli z lavičky Jorge místo Raggiho, protože ten tam nic individuelně nevymyslí, stoper na kraji to je neštěstí. :-q
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.146s | 41 Queries | GZIP : Off Livescore