Tottenham - Watford

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 30. led 2019 19:09:42

Tottenham - Watford

TOTTENHAM - WATFORD
30.01.2019 ve 21:00h
Fotbal, Premier League, 24.kolo



TOTTENHAM
- Z Tottenhamu se stal v posledních sezonách tým, který dokáže konkurovat nejlepším týmům v Anglii, už se dostává pravidelně do ligy mistrů a letošní sezona vypadá opět podobně.
- Spurs jsou aktuálně s 51 body na 3. pozici v lize, při bilanci 17-0-6 a skore 48:23
- 5. nejlepší utok a 4. nejlepší obrana.
- Na domácím hřišti nepředvádí Spurs nic extra a jsou dokonce až 10. nejlepším týmem zde s 18 body z 10 zápasů, skore 18:10, bilance 6-0-4
- Forma je solidní za posledních 6 zápasů 3.místo - 12bodů, skore 17:7, velmi podobně je na tom tým i za posledních 10 zápasů.
- Největšími hvězdami týmu jsou hráči jako CF Harry Kane, CM Eriksen, LW Son, AM Alli, CB Alderweireld či třeba RB Trippier.
- Absence má tým poměrně těžké a to hlavně kvůli ztrátě Harryho Kejna, jasně nejlepšího střelce týmu posledních let a chybět bude též Dele Alli, jakožto 4. nejlepší střelec týmu, uvidíme jak si s tím Spurs poradí, každopádně je dobrou zprávou alespoň návrat po 3 zápasech křídelníka Sona, který zažívá fantastickou sezonu a patří ke klíčovým hráčům týmu. Kromě již zmíněných borců bude chybět i záložník Sissoko, ale ten by měl být k nahrazení, navíc se do hry v poslední době vrací i Wanyama. Poslední ztrátou je LB Davies, kterého by měl bez větších potíží nahradit Rose.



WATFORD
- Tým, který ještě donedávna hrával pravidelně Championship, ovšem od postupu v sezoně 14/15 už 4. sezonu tým hrající PL to je Watford... V posledních sezonách se tento tým umisťoval vždy někde pod středem tabulky a letos je to ještě o něco lepší.
- Aktuálně tedy 9. místo s 33 body, při bilanci 9-6-8 a skore 32:32.
- 9. nejlepší utok a dokonce 7. nejlepší obrana
- Venku je tým v pomylsné tabulce na 7. místě se 16 body z 11 zápasů, při skore 16:14 a bilanci 4-4-3
- Forma zhruba odpovídá dosavadnímu působení v teto sezoně - 11.místo skore 9:7 za posledních 6 zápasů
- Největšími hvězdami týmu jsou CF Deeney, CM Doucoure, DM Capoue nebo LB Holebas
- Absence jsou i zde a hlavně ve středu pole bude chybět jeden z těch hlavních a to CM Doucoure, uvidíme jak bude vypadat hra bez něj ač se vrací Will Hughes do zálohy, tak zkrátka Doucoure je nenahraditelný, vždyť se poslední dobou psalo i o zájmu PSG o jeho služby... Kromě něj by měl chybět ještě španělský RB Femenia, ale tuhle ztratu by měl v pohodě pokrýt vracevší se Janmaat....




SUMA SUMÁRUM
Za mě je jasným favoritem i přes absence Tottenham, Watford určitě nebude lehký soupeř, ale i vzhledem k absencím je na Spurs na 2 goly vypsaných velmi solidních 1.65 a to dnes zahraju. Spurs ač chybí Kane a Alli určitě budou hrát na vítězství a budou se chtít dotahnout na 2 body za City, kteří včera ztratili, navíc zezadu mužou brzy zautočit Chelsea, Arsenal i United a tak je třeba body sbírat, vedení Spurs se vyslovilo, že žádnou náhradu za Harryho, který by se měl vrátit v Březnu hledat nebudou a že věří tomu kádru jak je poskládaný teď, což znamená hlavně více šancí pro Llorenteho, který může ukázat že není uplně k ničemu a když bude, tak se na hrot posune třeba Son.. Tak uvidíme já jím dnes věřit budu, Watfordu se proti top týmům PL totiž vůbec nedaří letos, kromě tedy výhry právě se Spurs doma 2:1, pak ale prohráli 1:2 s United doma, venku 2:2 hráli se Spurs ještě v poháru (nehrál Kane), 2:0 dostali na Arsenalu, 0:3 padli s LFC, 1:2 doma i s Chelsea a City a tak proti top 6 body prostě skoro nesbírají a neočekávám to pak ani dnes, že by je Spurs ani v jednom ze tří zápasů neporazili když se to podařilo už všem konkurentům a to ještě hrál Watford většinu zápasů doma, to si nemyslím, navíc jim dali všechny tyhle týmy 2 goly a doma by tak měli i Spurs ač bez Kejna, furt jsou v kádru borci jako Eriksen, Son nebo Lucas Moura, kteří jsou schopni rozhodovat zápasy a určitě více šancí chce využít i Llorente nebo Lamela či možná Nkoudou, jestli se na lavičku vubec dostane. Uvidíme Spurs hrají ve slušné formě a 2 goly jsou určitě pro jednu z top offenziv ligy k dosažení, navíc i Watford má dost důleižotu ztratu ve středu v podobě Doucoureho... Dnes věřím Spurs a minimálně dvoum brankám z jejich strany... Dali to ve 3 ze 4 vzájemných zápasů doma od postupu Watfordu mezi elitu.



HLAVNÍ TIP:
Tottenham nad 1.5g@1.65





%%-
Naposledy upravil Neuminho dne ned 03. úno 2019 21:58:37, celkově upraveno 1
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 30. led 2019 20:53:19

Re: Tottenham - Watford

Další tipy na večer Chelsea nad 1.5g@1.57, Soton - CP Oba gol@1.92
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 30. led 2019 20:55:45

Re: Tottenham - Watford

Myslíš, že to v zápase Southamptonu bude padat jo? Já právě si nejsem jistej, jak je to zápas skoro o záchranu... Minimálně teda o to do toho boje o záchranu nespadnout.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 30. led 2019 21:03:40

Re: Tottenham - Watford

Soton má teď velmi solidní formu a dává hodně branek, navíc při absencích Leminy, Bertranda a Yoshidy to moc na čiste konto nevidim a jsou celkem goloví... CP ale určitě svou kvalitu má také a dali branky City i LFC nedávno a bude to určitě pro domácí velká zkouška... Já si myslím, že by to tady padnout mohlo, oba mají velmi solidní utoky ve slušně hrající formě a undery apod.. hraju spíš, když proti sobě hraje neschopný a ještě neschopnější.. ale tady budou hrát podle mě roli i absence a mohlo by to dojít uvidíme, za ten kurz zkusím...

Pak ještě hraju oba gol i LFC - Leicester
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 30. led 2019 22:28:08

Re: Tottenham - Watford

Tak LFC i Soton oba gol OK, bohužel Spurs a Chelsea na přesdržku a teda hlavně Chelsea, línej tučňák Higuain asi nebude moc top posila... a fantasy ani nemluvim...
Fakt dobře seskládaný na lavičce 11 bodů Brooks z Bournemouthu, 8 bodů Richarlison z Evertonu a 6 Doherty z Wolves, hlavně že mam v sestavě 3 "borce" ze City dohromady za 2 body
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek stř 30. led 2019 22:37:13

Re: Tottenham - Watford

Celkově tohle kolo moc favorité na čele tabulky nezahráli. Já ve fantasy dopadl ještě docela obstojně.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 30. led 2019 22:45:58

Re: Tottenham - Watford

TOTTENHAAAAAAAAAAAAAAAAM :D Já mám 43 bodů.. měl bych hodně kdybych to měl lepe poskladane, ale špatně jsem to udělal.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 30. led 2019 23:05:14

Re: Tottenham - Watford

HLAVNÍ TIP OK 2:1 :ymhug: , celkově dnes PL v zisku, škoda Chelsea i když ten tip jsem viděl jako ten nejjistější před výkopem, no opak byl pravdou, hrozná soda.

Co se týká PL by mě taky zajímalo jak se tam skládá ten Gameweek, zdá se mi že tam bývají hráči už v sobotu po dohrání zápasů třeba i když se druhý den pokračuje, tak teda netuším jak to dělají, pak může v nedělí zahrát kupa borců dobře a nebude na ně místo :D

V Bundeslize jsem nestihl to první kolo předělat, tak jsem dostal na frak a teď jsi teda bohužel taky pro mě docela překvapil, už jsem si myslel, jak zase zvětším naskok a nic :D Já to tam teda měním prakticky na každé kolo.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.146s | 35 Queries | GZIP : Off Livescore