Lazio - Empoli

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 07. úno 2019 18:06:03

Lazio - Empoli

LAZIO - EMPOLI
07.02.2019 - 20:30h
Fotbal, Itálie, Serie A - 23.kolo



LAZIO
- Lazio je jeden z těch týmů, který se každoročně v Itálii pere o umístění zaručující evropské poháry, v posledních letech spíše jen EL.
- Serie A 7.místo, 35 bodů, 10-5-7, 31:25; Evropská liga 2.místo ve skupině, 9 bodů, 3-0-3, 9:11
- 9. nejlepší utok, 6. nejlepší obrana
- Doma v lize: 8.místo, 11 zápasů, 18 bodů, 5-3-3, 19:14, EL 2-0-1 5:4
- Forma není nic extra ale ujde, last 6, 10 bodů, 3-1-2, 9:6 v lize, mezitím hráli také pohárové zápasy venku s Interem 0:0(postup po prodloužení) a doma s druholigovou Novarou 4:1.
- Největší hvězdami teto sezony jsou tady stoper Acerbi, nejlepší střelec utočník Immobile a do velmi dobré formy se dostává pomalu také další offenzivní hráč Luis Alberto, který by měl dnes znovu alespoň u jednoho golu být ať už jeho vstřelením či alespoň assistencí.
- Absence: Z důležitých ztrat je určitě třeba zmínit Parola (CM), který hraje pravidelně tuto sezonu v záložní řadě, ale uplně ke klíčovým postavám si troufám říci nepatří, návrat navíc hlásí po 1 zápase Milinkovič Savič a vzhledem k tomu, že by měl být jinak střed pole bez absencí si myslím, že to nebude tak extra ztrata navíc v zimě přišel střeďák Romulo z Janova.. Nejisté starty mají pak utočníci Immobile a Correa, no u druheho se předpokládá že hrát bude, no u prvně zmíněneho klíčoveho střelce Immobileho se počítá jen s lavičkou, ale uvidíme jak to nakonec večer bude.
- Lazio vede už třetí sezonu jejich bývalý hráč Simone Inzaghi, bratr slavnějšího Pipa.


EMPOLI
- Tým, který paběrkuje poslední roky mezi 1. a 2. ligou a když už hraje Serii A, tak většinou někde nízko v tabulce, tak jako letos.
- V lize 17. místo, 22 zápasů - 18 bodů, 4-6-12, 27:44
- 12. nejlepší utok!, 19. obrana
- Venku, 20.místo, 10 zápasů, 4 body, 0-4-6, 11:24
- Forma špatná, 20.místo - last6, 0-2-4, 7:15, 2 body
- Největšími hvězdami této sezony jsou DM Bennacer, CM Krunič a nejlepší střelec Caputo
- Absence Nejistý start má akorát 2 golový utočník la Gumina, což by neměla být velká ztrata, navíc v zimě přišli jiní offenzivní hráči Oberlin z Basileje nebo právě hrotak farias, který už má jedno utkání za sebou, celkově těch posil přišlo víc a uvidíme či bude večer někdo navíc v základu nebo alespoň na střídačce, dá se s tím počítat, zatím hrál základ ale jen Farias a ten dostal pouze 58 minut.
- Trenerem Empoli je od Listopadu Giuseppe Iachini, ten sice v průměru sbírá více bodů než jeho předchůdci avšak forma posledních zápasů je opět hrozná, co stojí určitě ale také za zmínku je extra offenzivní skore Empoli pod Iachinim 11 zápasů a skore 17:24, velké zlepšení offenzivy hlavně přinesl tento trener, obrana je celou sezonu uplně k hovnu :D



SUMA SUMÁRUM:
Tady si myslím, že by to padat mělo i když je možné že nebude hrát Immobile, no já doufám, že alespon z lavičky zasahne i tak ale nepochybuji o tom, že by se mělo Lazio dvakrát prosadit i bez něj, doma hrají poměrně dobře a hrají zde i na sve poměry golovější zápasy než venku s tím, že prumerne dávají aspon 2 goly na zápas, což by proti jedne z těch vůbec nejhorších obran měli dát i bez Immobileho a pokud on dostane aspon 20 minut pak věřím, že Lazio dá klidně tři a mužou i bez něj, Empoli během posledních 5 zápasů venku dostalo mimo jine 3:0 od FC Turín, 3:1 od Fiorentiny a 5:1 od Neapole, takže si myslím že opravdu není tak těžký cíl vstřelit alespon 2-3 branky proti nim, na druhou stranu offenzivu rozhodně kvalitní mají a z posledních 6 zápasů venku se neprosadili jen jednou a dali uctyhodných 9 branek, je až s podivem, že z těch zápasů uhráli jen tři body, ale je to risk tento hurá fotbal zkrátka. Hraju tedy over 3.0gAH za 1.85, jako vedlejší bet vyzkouším nad 10.0AH střel na branku za 1.60, Lazio v průměru sází co jsem koukal posledních 5 zápasů celkem a pak také doma nějakých 7-8 střel na bránu za zápas, Empoli je schopné nějakých 4, takže tohle si zahraju určitě také. Tipy na výsledek 3:1, 3:2 a 2:2



HLAVNÍ TIP:
Nad 3.0gAH@1.85

Vedlejší tip:
Nad 10.0AH střel na bránu@1.60


Tak snad už se dneska podaří prolomit smůlu posledních dní. Doplním, že zápas vysílá večer na svých obrazovkách Digi Sport 1 a já se na to určitě mrknu, přecijen ty poháry už mi začínají lézt krkem tento týden :)
%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 07. úno 2019 18:44:45

Re: Lazio - Empoli

No já tu mám under 3,5 gólů za 1.69. Přeci jen vzájemný zápasy moc gólový nejsou, Empoli hraje o udržení, takže od nich moc otevřený fotbal nečekám. A Lazio se mi moc nelíbilo, když jsem je viděl hrát v poháru proti Interu. Sice liga může být o něčem jiném, ale já tu prostě přestřelku nečekám. Ale moudřejší budeme až večer.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 07. úno 2019 18:54:27

Re: Lazio - Empoli

No nevím nečekáš od Empoli otevřený fotbal, ale z jejich posledních 15! soutěžních zápasů bylo 14 overových a z toho jen minimum bylo pouze 3 golových. Lazio buhvijak v celkovem součtu golove není ale alespon doma je v tomhle na ně o trošku větší spoleh a ty aspon 2 goly dávají doma pravidelně, někdy se i utrhnou a za mě je na tohle dnešní soupeř ideální dát i více branek, Empoli jak venku tak celkově šílené výsledky, pomalu tam ani neví co je obrana :D Tak Inter má s Juve nejlepší obranu ligy, myslím že ten zápas jsme řešili i tady a psal jsi myslím sám i o Interu že hraje tužku, tohle se se zápasem venku na Interu přece nemůže srovnávat, ale tak uvidíme večer jak to dopadne. Samozřejmě těch úhlů pohledu ze kterých se to dá brát je hrozně moc a každý může mít svůj názor.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 07. úno 2019 19:17:32

Re: Lazio - Empoli

Jo jasný, ono pak ta realita od očekávání před zápasem je často jiná. Viz. třeba včera City. Taky se to jevilo jako jasně over zápas a skončilo to 0:2 a ještě gól až v nastavení.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 07. úno 2019 20:45:03

Re: Lazio - Empoli

Za domácí nenastoupil nakonec ani Alberto ach jo, tak nevím nevim aspon ty tři snad budou. Furt mají aspon dost kreativní zálohu s Romulem, Berishou a Lulič a nějaké goliky by pak mohl obstarat Correa nebo Milinkovič Savič, od Caiceda moc nečekám, ten je dlouhodobě nic moc. U hostí jedna změna jen oproti předpokládané sestavě nová posila Dell Orco ze Sassuola nastoupil na stoperovi místo Rasmussena.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 07. úno 2019 21:30:13

Re: Lazio - Empoli

Tak poločas 1:0 a aspoň tak Caicedo nakonec proměnil v závěru půle penaltu, kterou sám vybojoval a i ve slabší sestavě do offenzivy už mělo Lazio bez golu další tři velmi dobre šance, na začátku pálil uvnitř vápna kousek vedle Acerbi, kolem 30. minuty tam měl velkou šanci i Milinkovič Savič po centru luliče ve vápně hlavou těsně minul a ještě vlastně před tím nedal největší šanci v zápasu do té doby Correa, který spálil 100% golovku sám před golmanem... Empoli nemastné neslané a chce to určitě zlepšit hru ty jejich nákopy o hovně k ničemu moc nevedou, čekal jsem víc, ale tak třeba to přijde díky golu na 1:0 už musí hrát, ted by se to mohlo více otevřít a začít to padat :) Střely na bránu zatím 3:1.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 07. úno 2019 22:19:53

Re: Lazio - Empoli

Over jak vyšitej :D Ale nechci rejpat, sám vim, jaký to je, když se nedaří...
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 07. úno 2019 22:26:21

Re: Lazio - Empoli

ez 1:0 rozhodly absence dle mě. KO obojí
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 27 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.178s | 36 Queries | GZIP : Off Livescore