Příspěvek sob 04. kvě 2019 7:50:49

Fortuna Liga: Slovan Liberec - Slavia Praha

Obrázek Slovan Liberec - Slavia Praha Obrázek
04.05.2019 - 20:00
Stadión u Nisy - Liberec


Slovan v letošní sezoně předváděl vyvážené výkony, díky čemuž se dostal do skupinové fáze boje o titul. Zde poměří síly se Slávií, Plzní, Spartou, Jabloncem a Ostravou. Jejich vyvážené výkony se ukazují i na jejich bilanci 11/9/10. Více remíz v lize mají pouze Bohemians. V létě do týmu přišel dlouholetý reprezentant Libor Kozák a v 10 utkáních vstřelil 7 branek. Liberec začíná doma, kde se mu v poslední době opravdu daří a z 6 odehraných utkání zde mají 4 výhry, 1 remízu a 1 prohru.

Slavia je letos opravdu nezastavitelná. Daří se jí jak v tuzemské lize, ale dařilo se jí také v celoevropské. Nejdříve zde zdolali dlouholeté mistry ze Sevilly a dále hodně potrápili Chelsea, pro kterou, jak řekl jejich trenér, to byl jeden z nejtěžších soupeřů za poslední dobu. Slávisté mají nejlepší útok ligy, kde v 30 zápasech vstřelili celkem 72 branek a z druhé strany mají i nejlepší obranu, když dostali pouze 23 gólů.

Vzájemné zápasy vypadají zajímavě, kde v posledních 5 vyhrál každý tým po jednom zápase a 3x mezi nimi byla remíza. Z formou na tom jsou také podobně, kde v posledních 5 utkáních mají 2 výhry, 2 remízy a 1 prohru. Jsou v tom ale menší rozdíly, kdy Slavia vstřelila v těchto zápasech o 2 branky více a obdržela o 1 branku méně. Pokud se podíváme na statistiky obou mužstev na rohové kopy, tak v 80% případů neměl Slovan více jak 10.5 rohů v domácích zápasech a Slavia neměla více jak 10.5 rohů v 90% venkovních utkání.

Hlavní tip: Méně, jak 10.5 rohů v zápase @1.78 Obrázek