Příspěvek sob 02. úno 2019 12:26:52

Premier League: Tottenham - Newcastle

Tottenham - Newcastle
2.2. - 13:30
Premier League - Wembley Stadium


Pokračování 25. kola Premier League třetího týmu se čtrnáctým. Tyto dva týmy mají velikou historii ve vzájemných zápasech dříve vyhrával mnohem více Newcastle, ale v posledních letech se více daří Tottenhamu. Poslední vzájemné utkání dopadlo lépe pro Tottenham na začátku letošní sezóny, kdy Tottenham vyhrál 2:1.

Tottenham (Premier League - 3.) 18/0/6
V minulém zápase hrál Tottenham proti Watfordu a jen tak tak zvítězil, kdy v 80 a 87 minutě dorovnali a následně vstřelili vítězný gól. Je velice znát, že týmu chybí dvě zvučné opory, Harry Kane a Dele Alli. Naštěstí se do týmu vrátil po reprezentační pauze Heung-Min Son, který střílel vyrovnávací branku v minulém utkání. Nejlepším střelcem je Harry Kane, který do zápasu nenastoupí, jak jsem již zmiňoval. Další za ním je Son, který bude ofensivní oporou týmu v zápase.

Newcastle (Premier League - 14.) 6/6/12
Newcastle na tom není v této sezóně nejlépe, ikdyž v posledním zápase porazili Citizens 2:1. Mají celkem velkou marodku. rozhodně nebudou hrát Almiron a Muto a nejisté starty mají Darlow, Diame, Dummett, Elliot, Joselu, Sung-Yong a Shelvey. Nejlepší Střelec týmu je Rondon.

Shrnutí
Tottenhamu v této době chybí 2 velké opory a Newcastle bude namotivován z předešlého utkání s Manchesterem a bude chtít skvělý výkon. Favoritem je ovšem Tottenham, ale bez Harryho Kanea mají mnohem slabší útok. V posledních zápasech Newcastle na hřišti hostů padlo většinou více jak 10.5 rohů, to samé při domácích zápasech Tottenhamu.

Hlavní tip: V zápase padne více, jak 10.5 rohů @1.75 Obrázek