Příspěvek sob 09. úno 2019 17:45:25

Feynoord - de Graafschap

FEYNOORD - DE GRAAFSCHAP
09.02.2019 - 20:45h
Fotbal, Nizozemsko, 21.koloFEYNOORD
- Feynoord se dá určitě představit jako třetí momentálně nejlepší tým v Holandsku. Na tomto místě jsou i vlastně v teto sezoně a tak nějak kolem něj se pohybují každý rok, na PSV a Ajax ztrácejí hodně.
- V lize zatím 3. místo, 39 bodů, 12-3-5, 43:27. Evropské poháry už tým nehraje, vypadl už v Play off LM a nasledně i PO EL na začátku se slovenským Trenčínem.
- 3.-4. nejlepší utok a 4.-5. nejlepší obrana
- Doma dokonce 2.místo!, 10 zápasů, 9-0-1 a skore 26:9
- Forma nic moc, za posledních 6 zápasů až 10.místo, bilance 2-1-3 a skore 14:12
- Největšími hvězdami týmu jsou vlastně kompletní offenzivní trio Larsson, van Persie a Berghuis, kteří si sedli opravdu náramně a pak bych také určitě nechtěl zapomenout na nejlepšího z obranných řad stopera Botteghina.
- Absence má tým aktuálně hlavně v obraně a i dle formy je to rozhodně celkem velký problém, chybí hlavně hlavní brankář Bijlow a stoper Botteghin, pak ale také chybí dva krajní beci Malacia a Haps a na to už reagoval Feynoord v přestupáku příchodem na hostování RB Cuco Martiny, ten hostoval i první část sezony ve Stoke z Evertonu a v prvním zápase tu seděl jen na lavičce, těžko říci či bude dnes v sestavě nebo nikoliv tak či tak všechny ty obranné absence on určitě zalepit nemůže.
- Feynoord vede již čtvrtou sezonu jejich legendární hráč Giovanni van Bronckhorst.DE GRAAFSCHAP
- Graafschap je jeden z nejhorších týmu v Eredivisie a dlouhodobě tenhle tým už ukazuje, že na první soutěž nemá a za posledních 5 let odehráli tihle "borci" jen 1 sezonu v Eredivisie, když skončili 17.
- V lize letos zatím opět 17.místo, 18 bodů, 5-3-12 a skore 22:46
- 17. nejlepší útok a 15. nejlepší obrana
- Venku absolutní katastrofa, 18. místo, 9 zápasů - 2 body, 0-2-7, 2:27!
- Forma celkem slušná posledních 6 zápasů 9.místo, 8 bodů, 2-2-2, skore 10:13
- Největší hvězdy Graafschapu jsou offenzivní hráči a nejlepší střelci útočník Serrarens a AM El Jebli, ze zálohy bych pak také zmínil i novou posilu z juniorky Ajaxu DM Matusiwu, který okamžitě po příchodu zapadl do základu a hraje zatím velmi dobře a z obranných řad stoper van de Pavert nebo RB Owusu, který přišel před sezonou z Ajaxu.
- Absence mají i zde převážně v obraně delší dobu už chybí kapitán a stoper Nieuwpoort a nově před tímto zápasem vypadl i LB Tutuarima, toho zřejmě nahradí nová posila Ligeon ze Zwolle, zápasovou praxi ale tenhle hráč skoro nemá, nedávno zasahl do jedineho sveho utkání v teto sezoně za Zwolle. nově pak vypadl i DM Vet, ovšem dnes se má vrátit po třech zápasech CM Olijve, tak s tímhle by si Graafschap měl poradit. Z nových posil by se pak mohl na hřišti objevit i utočník Benschop.
- Trenérem Graafschapu je již druhou sezonu Henk de Jong.SUMA SUMÁRUM
- Dnes tedy další zápas obra s trpaslíkem a já si myslím, že by tady padat goly měly a zahraju nad 3.5g. Feynoord je doma extremně silný a dokáže dávat hodně branek, po zimní pauze se o tom přesvědčili jak Sittard 4:1 tak dokonce Ajax 6:2, Feynoord ale goly i dostává a forma v tomhle směru není vůbec ideální a momentálně i vzhledem k absencím je ta obrana fakt hrozivá a je dost možné, že se dnes prosadí i hosté ač jejich venkovní bilance je strašlivá, ale tak mají celkem slušnou formu, která se projevila hlavně střílením více branek a vlastně zvládli i první vzájemný zápas s Feynoordem v teto sezoně, když doma vyhráli 2:0. Oni jsou tedy doma/venku jako nebe a dudy, ale ten gol si myslím že dát určitě mohou, od domácích pak čekám vzhledem k tomu, že prumerne střílí 3 branky na zápas minimálně ty tři, když hrají proti jednomu z nejhorších a jasně nejhoršímu venku, spíš si myslím ale že Feynoord dnes vrátí porážku ze hřiště Graafschapu naprosto jasně a dá zřejmě ten over 3.5 i domácí tým sám... Můžu také zmínit některé nedávné venkovní výsledky Graasfchapu na Utrechtu 5:0, na Ajaxu 8:0... Na obou stranách absence v obraně, na jedne straně jeden z top utoku a nepříliš dobrá obrana, která má ještě hodně špatnou formu, na druhe straně utok ve slušné formě a naprosto katastrofální obrana a venkovní výsledky celkově. Over 3.5 je určitě na místě.HLAVNÍ TIP:
Nad 3.5g@1.63%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥