Příspěvek ned 10. úno 2019 9:29:07

Premier League: Manchester City - Chelsea

Manchester City - Chelsea
10.2. - 17:00
Premier League - Etihad Stadium

Opravdu zajímavý duel 26. kola Premier League mezi druhým a pátým týmem tabulky. Zatím co se Chelsea nachází 15 bodů od Liverpoolu na první příčce tabulky, tak Citizens mají velikou šanci jejich náskok dotáhnout ikdyž poté bude mít Liverpool ještě jeden zápas k dobru. V posledních 10 vzájemných utkání vyhrál 7x Manchester a 2x Chelsea a jen jednou byla remiza. V prosinci odcházela se 3 body právě Chelsea po vítězství 2:0.

Manchester City (Premier League - 2.) 20/2/4
V posledních 5 utkáním mají Citizens mnohem lepší formu než Chelsea, kdy 4x vyhráli a pouze jednou prohráli. Prohra byla s Newcastlem, kdy je podcenili a nechali si dát zbytečné góly. V posledních zápasech hraje opravdu výborně Sergio Agüero, který v posledních 7 ligových utkání má 6 vstřelených branek. To samé Gabriel Jesus, který v posledních 9 zápasech, kde nastoupil jen k 8, vstřelil 8 branek a to odehrál pouhých 306 minut. Proto je tedy těžké vybrat toho, kdo nastoupí v základní sestavě. Do té se nepodívá gólman Bravo ani stoper Kompany. Mendy má nejistý start.

Chelsea (Premier League - 5.) 15/5/5
Chelsea už tak úspěšná jako Manchester není. V posledních 5 utkáních 2x prohráli, 2x vyhráli a jednou remizovali. Poslední zápas po delší době vyhráli nad Huddersfieldem 5:0, kde se 2x prosadil Hazard a konečně vstřelil své 2 první góly za Chelsea Higuain. Hazard je také nejlepším střelcem týmu s 12 úspěšnými trefami. V zápase se neobjeví van Ginkel a nejistý start má Garry Cahill.

Shrnutí
Když se podíváme na předešlá utkání Manchesteru, tak v jejich posledních 14 zápasech Premier league padá vždy 2 a více gólů a dokonce ve více než 70% případů vstřelil Manchester více jak 2.5 branky.

Hlavní tip: Více než 2.5 gólů v zápase @1.65 Obrázek