Příspěvek sob 16. úno 2019 9:25:52

Fortuna liga: Ostrava - Liberec

Ostrava - Liberec
16.2. - 17:00
Fortuna Liga - Městský stadion v Ostravě-Vítkovicích


Utkání 21. kola Fortuna ligy mezi 5. a 7. týmem v tabulce. První ligový zápas nového roku lépe vyšel pro Liberec, kdy zdolal Příbram 4:0. Ostravští tak povedený zápas neměli, když remizovali s Duklou. Naposledy proti sobě tyto týmy hrály na začátku sezony a tento zápas skončil remizou. Taktéž tomu bylo i minulé jaro.

Ostrava (Fortuna liga - 5.) 10/5/5
V zápase proti Dukle bylo vidět, že Ostraváci byli více produktivní, kdy měli až 8 střel na branku oproti Dukle, která měla jen 2. Fotbal se ovšem nehraje na střely, ale na góly. Nejlepším střelcem týmu se 4 góly Baroš a Diop. První trefu ve svém novém působišti si připsal Nemanja Kuzmanović, který je ve střelecké tabulce výše než výše zmínění, ale za Ostravu má zatím jeden gól.

Slovan Liberec (Fortuna liga - 7.) 7/7/6
V prvním ligovém zápase sezóny se liberečtí předvedli na jedničku, kdy zdolali Příbram 4:0. První trefu v této soutěži zaznamenal bývalý reprezentant Libor Kozák, kdy svou trefou přispěl k výhře Liberce. Nejlepším střelcem je s 5 góly Potočný. Do zápasu se nepodívá záložník Oscar Dorley.

Shrnutí
Liberci se za poslední roky proti Ostravě daří. Neporhráli s nimi od roku 2013. Navíc hodně pomůže nová posila Libor Kozák. Svému týmu může také pomoct nová posila Kuzmanovič, který se v minulém zápase také výborně představil. V tomhle zápase bych tipoval neprohru Liberece, navíc po minulé výhře a lehkém zaváhání Ostravy. Navíc Slovan a jejich titul "Remizový král" by mohl vyjít.

Hlavní tip: Neprohra Liberce @1.58 Obrázek