Příspěvek čtv 28. úno 2019 11:02:41

Serie A: Cagliari - Inter Milan

Cagliari - Inter Milán
1.3. - 20:30
Serie A - Sardegna Arena

Utkání 26. kola Italské nejvyšší ligy mezi Cagliari, který se nacházejí na 14. pozici v tabulce, a Interem Milán, který je na 3. příčce tabulky za Juventusem a Neapolí. Ve velké většině zápasů odchází většinou jako vítěz Inter. Bylo tomu tak i v předešlích 4 utkáních. V posledních 7 z 8 utkání dokonce v zápase padlo 3 a více gólů. Cagliari se zatím drží na místech k udržení se v soutěži, ale nebude to mít vůbec jednoduché, když sestupující tým je za Cagliari pouhých 5 bodů. Naopak Inter se chce udržet v první čteřici, aby si v příštím roce mohli zahrát Ligu mistrů. O toto místo bude také boj, kdy mezi 5 a 3 pozici je rozdíl pouhých 3 bodů.

Cagliari (Serie A - 14.) 5/9/11

V posledních zápasech se Cagliari vůbec, ale vůbec nedaří, kde z posledních 10 utkání vyhráli pouze 1 a vybojovali 2 remízy, zbytek byli pouze prohry. Proti Interu se musí pokusit vyhrát, jinak se může stát, že spadnou na 17. místo tabulky a to už je jen kousek od sestupovacích míst. Proti Interu jim ani zdraví nebude přát, kdy na 100% nenastoupí Castro s Klavanem a nemají jistý start hned u pětice hráčů, Birsa, Cacciatore, Cerri, Despodov a Thereau. Nejlepším střelcem týmu v této sezoně je Leonardo Pavoletti, kdy ve 20 utkáních vstřelil 9 branek. Za ním je se 4 trefami Joao Pedro.

Inter Milán (Serie A - 3.) 14/5/6
Naopak Interu se v posledních zápasech daří, kdy z posledních 5 utkání 4x vyhráli a jen jednou remizovali. Ve 3 z těchto 5 utkání padlo více jak 2,5 gólů. Inter se určitě bude chtít udržet na 3. příčce, na 1. místo již myslet nemohou, kdy Juventus má na ně náskok 22 bodů. Interu bude chybět pravý obránce Vrsaljko kvůli poranění kolene a není jisté, zda se v zápase oběví Icardi, což by rozhodně bylo oslabení Interu. Icardi je nejlepším střelcem Interu s 9 úspěšnými trefami. Dále za ním jsou se 4 trefami Keita, Perišič a Martinez.

Shrnutí
Pokud se podíváme na poslední vzájemná utkání těchto dvou týmu a poslední zápasy Interu, tak bychom mohli tipovat, že rozhodně padne více jak 2,5 gólů.

Hlavní tip: V zápase padne nad 2.5 gólů @2.02 Obrázek