Příspěvek úte 26. bře 2019 18:27:24

Itálie - Lichtenštejnsko

ITÁLIE - LICHTENŠTEJNSKO
26.03.2019 - 20:45h
Fotbal, Evropa, Kvalifikace na EURO 2020, skupina J, 2. koloITÁLIE
- Itálie, tým který se pravidelně učastní EURA i MS ve fotbale, jeden z těch nejuspěšnějších fotbalových národů vůbec s našlapaným kádrem a určitě hladový tým po neuspěšnem tažení na evropský šampionát hraný minulý rok v Rusku, kam se skrz baráž se Švédskem bohužel nedostali... No nyní je povinnost minimálně teď zajistit si učast na ME 2020 a věřím, že to Itálie v pohodě zvládne.
- V prvním zápase skupiny Itálie uspěla a porazila doma poměrně silné a deffenzivní finy 2:0. Finové už v kvalifikaci na MS nehráli vubec zle, počítalo se s nimi jako s jedním z těch slaboučkých týmů, ale s nikým nedostali debakl a to měli ve skupině silne turky, Chorvatsko, Island či Ukrajinu, ale hráli dobře s učastníky MS s Chorvatskem doma 0:1 a venku 1:1 a Islandem doma 1:0 výhra, venku 3:2 prohra, určitě to tedy nebyl na uvod jednoduchý soupeř, ale Itálie si vydřela výhru 2:0.
- Forma
23.03.19 EUR Itálie Finsko 2 : 0
20.11.18 PZM Itálie USA 1 : 0

17.11.18 LNU Itálie Portugalsko 0 : 0
14.10.18 LNU Polsko Itálie 0 : 1
10.10.18 PZM Itálie Ukrajina 1 : 1
10.09.18 LNU Portugalsko Itálie 1 : 0
07.09.18 LNU Itálie Polsko 1 : 1
- 2. místo v lize národů za Portugalskem a před Polskem podle mě ujde, oba tyhle týmy totiž hráli na loňském MS a Itálii nečekalo nic jednoducheho, ale obstáli tak nějak a ač to není buhvijaký šlágr, tak to ani není žádný propadák ty výsledky.
- Největšími hvězdami Itálie jsou GK Donnarumma, CB Bonucci, CB Chiellini, DM Jorginho, CM Verratti, CM Barrella či CF Immobile.
- Co se týče absencí chybí stále křídelníci El Shaarawy s Chiesou a RB Florenzi... Avšak to by nemělo mít až tak velký vliv na dnešní utkání, všichni už chyběli s Finskem, tedy Shaarawy tam byl vlastně, ale jen na střídačce a do hry nezasahl. Itálie má každopádně i tak velmi kvalitní hráčský kádr a proti dnešnímu soupeři by měli vynikat i náhradníci :)
- Trenérem Itálie je od Května 2018 zkušený Roberto Mancini.


LICHTENŠTEJNSKO
- Jeden z evropských trpaslíků a otloukánků, který dostává od průměru a lepších týmů prakticky vždy nálože. No i ve slabé skupině ligy národů s Makdonií, Gibraltarem a Arménii skončilo Lichtenštejnsko po 6 zápasech se 4 body poslední.. Skore 7:12... A to byla kvalitativně jedna z těch nejhorších skupin tedy Déčko, Itálie hrála pro srovnání v te nejsilnější A a skončila 2. V kvalifikaci na MS 2018 hrálo Lichtenštejnsko stejnou skiupinu jako Itálie, no zisk 0 bodů a skore 1:39 z 10 zápasů asi hovoří za vše...
- Lichtentejnci už mají sebou první zápas kvaldy proti řekum ti hráli až C skupinu ligy národů a skončili tam až třetí za Finskem a Maďarskem... No Lichtenštejnsko prohrálo doma 0:2, ale vzhledem k tomu kolik to bylo na střely si myslím, že můžou být hodně rádi za tenhle výsledek střely 4:31, na bránu 0:10... a to hráli doma :D
- Forma
23.03.19 EUR Lichtenštejnsko Řecko 0 : 2
19.11.18 LNU Lichtenštejnsko Arménie 2 : 2
16.11.18 LNU Lichtenštejnsko Severní Makedonie 0 : 2
16.10.18 LNU Gibraltar Lichtenštejnsko 2 : 1
13.10.18 LNU Severní Makedonie Lichtenštejnsko 4 : 1

09.09.18 LNU Lichtenštejnsko Gibraltar 2 : 0
06.09.18 LNU Arménie Lichtenštejnsko 2 : 1
- Zápasy s Gibraltarem byly herně vesměs vyrovnané, s Arménii a Makedonií to vypadalo herně spíše jako hra kočky s myší, akorát armenci nebyli schopni dávat více branek a hráli příšerně do obrany.
- Největšími hvězdami Lichtenštejnska jsou GK Benjamin Büchel ( náhradní brankář druholigoveho švýcarskeho Vaduzu ), CB Kaufmann ( FC Balzers, 3. švýcarská), CB Wieser ( základ Vaduz), LB Göppel ( základ ve Vaduzu ), CM Hasler ( MLS - Chicago Fire), DM Polverino ( FC Balzers, 3. švýcarská ) či RM Salanovič ( FC Thun - 1. švýcarská, náhradník ).
- Absence tým nehlásí, nějaké dorobné problemy měli Hasler a Polverino, ale měli by být schopni nastoupit, no jsem zvědavý i na kondici borců Lichtenštejnska ve druhem zápase, protože všechny hlavní hvězdy hráli vesměs celé utkání s Řeckem, tak je možné, že se udělají i nějaké změny na klíčových postech či někteří prostě nebudou schopni to dohrát dnes..
- Trenérem Lichtenštejnska je od Ledna tohoto roku islanďan Helgi Kolvidsson.SUMA SUMÁRUM:
- Za mě je Itálie dnes obrovským favoritem a budu hrát jejich 5 a více branek@1.65. Kurz si myslím v pohodě v poslední kvaldě na MS zápasy s italama skončily 4:0 a 5:0, se španělama ve stejne skupině 2x 8:0, v lize národů zase bída a poslední místo v jedné z nejhorších skupin kvalitativně a výkon s Řeckem v prvním zápase zase o ničem... Plusem je alespon trener Lichtenštejnska Kolvidsson, který assistoval dříve u uspěšneho týmu Islandu a letos v Lednu to vzal zde, jenže ten kádr je narozdíl od Islandu zde uplně v háji a tady není moc na čem stavět, trener je tu chvíli a hned to asi ze dne na den diametrálně nezmění, hlavní hvězdy Hasler či Salanovič ve svých týmech aktuálně moc nehrají, spíše chodí do hry z pozic náhradníků a tak si myslím, že i kondičně to dnes bude fakt špatný po zápase s Řeckem, protože nikdo z toho kádru zápasy na nejvyšší urovni nehraje pravidelně. Itálie má výhodu, že hraje 2x po sobě doma, s finama to sice nic moc nebylo, ale jak jsem psal ti už nehráli zle v kvaldě na MS viz zmíněné zápasy nahoře a mají obzvlášt dobrou obranu a o 2 goly je snad nikdo v kvaldě na MS ani neporazil, takže nakonec dobrý výsledek pro italy, liga národů 2. místo je v pohodě a dnes namlsaná Itálie podle mě rozláme trpaslíka z Lichtenštejnska. Itálie prostě musí na EURO postoupit chtě nechtě po nezdaru s MS :)


HLAVNÍ TIP:
Itálie dá 5 a více branek@1.65%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥