Příspěvek ned 31. bře 2019 9:12:57

Ligue 1: Toulouse - PSG

Toulouse - PSG
31.03.2019 - 21:00
Stadium Municipal


Toulouse se pokusí pozlobit letos viditelně nejlepší tým Francouzské Ligue 1 Paris Saint-Germain. Ti nyní vedou tabulku od 20 bodů nad druhým Lille. Toulouse se nachází na 14. příčce tabulky s 32 body a PSG má o více, než jednou tolik bodů.

14. --- Toulouse --- 7/11/11

Toulouse má z posledních 5 utkání jen jednu výhru. Tomu se stalo proti Guingampu a po trefě Sanoga vyhráli 1:0.

Nejlepším střelcem v týmu s 10 brankami a 4 asistencemi je záložník Pobřeží Slonoviny Max Gradel. Za ním je 7 gólů dlouhá mezera mezi střelci a jako další jsou se 3 brankami Dossevi a Drumaz.

Do zápasu se nepodívá Jean kvůli zranění kolene. Nejistý start dále má Dossevi, El Mokeddem, Goicoechea a Moreira.

1. --- Paris Saint-Germain --- 25/2/1

Pařížský ofenzivní válec se dere za ligovým titulem. V letošní sezoně se jim podařilo během 28 zápasů vstřelit 86 branek, což jsou přibližně 3 branky na zápas. Dokonce v posledních 7 zápase PSG padlo 3 a více gólů.

Jasně vedoucím střelcem celé soutěže je jednadvaceti letý Francouzský útočník Kylian Mbappé s 26 vstřelenými góly a 5 asistencemi. Celkově útok PSG je umístěn v první pětici top střelců.

Avšak jeden z nich se stále do zápasu nepodívá. Je jím útočník Neymar, který má už delší dobu poraněný kotník. Dále nenastoupí ani Draxler a Alves. Nejistý start mají Cavani, Di Maria a Meunier.

Shrnutí
I s menší marodkou PSG dokáží postavit skvělé mužstvo, které dokáže dávat góly. Už jenom fakt, že v Neymar chybí od konce ledna a stále si drží skvělé výsledky je obdivuhodný.

Hlavní tip
V zápase padne více, než 2.5 gólů @1.53 Obrázek