Příspěvek stř 09. kvě 2018 9:19:53

Německo - Jižní Korea

Německo - Jižní Korea

9.5.2018 v 16:15
MS 2018 - skupinová fáze

TIP: L. Draisaitl - 2+ kanadských bodů do rozhodnutí
Kurz: 1.9
Obrázek

Stejně jako včera si vsadím na zápas, ve kterém bude hrát roli outsidera Jižní Korea. Tentokrát vsadím neobvyklou sázku na počet kanadských bodů jedince, vybral jsem si proto největší hvězdu a tahouna německé reprezentace Leona Draisaitla.

Německo na MS už nemlže zaváhat, je jisté, že bude muset v dalších bojích porazit jak Jižní Koreu, tak i lotyšsko a ani to jim vůbec nezaručuje, že se do čtvrtfinále probojují. Jejich dvě prohry s hlavními soupeři jako je Dánsko a Norsko jsou až příliš citelné a už jen v případě dělení bodů budou muset unést fakt, že jsou díky prohrám hodně znevýhodněni. Tentokrát tedy Němci musí opravdu zabrat a Jižní Koreu porazit. To by neměl být problém. Po včerejším debaklu od Lotyšska cítím ve vzduchu další debakl od Německa. Jižní Korea už se dokonce přestává i soustředit na hokej jako takový a začíná hrát až příliš zákeřně. Vůbec se nedivím výrokům lotyšského kouče, který stejně jako Rihards Bukarts, nechápal, jak mohl nechat pomalu likvidovat jednoho Lotyše za druhým prakticky beztrestně a navíc ještě v případě Bukartse vyloučit i za nafilmovaný pád. Po zápase ještě cosi jihokorejský trenér pokřikoval na Boba Harleye, kterému se tak Jižní Korea asi zapíše do paměti jako neoblíbený soupeř. Agresivní jsou především jejich naturalizovaní Kanaďané, kteří se na hokej už přestali soustředit a jde jim jen o likvidaci. To je na jednu stranu docela dobrá zpráva pro Německo, protože Korea na trestné lavici stráví spoustu času za nedisciplinovanost.

Vybral jsem si Draisaitla, protože je jednoznačně největším tahounem Německa a i v případě, že by si jej Korejci hlídali, tak 2 body určitě posbírá. V přesilovkách se hraje naprosto všechno právě na jejich jediného hráče z NHL a velkou hvězdu Edmontonu Oilers v jedné osobě. Draisaitl na turnaji zatím nasbíral 5 bodů za 1 gól a 4 asistence, celkově Němci vstřelili 6 gólů! V tomto duelu budu věřit v naprosto jasnou výhru Německa. 2 body Draisaitla jsou skoro samozřejmostí.


TIP: L. Draisaitl - 2+ kanadských bodů do rozhodnutí # 1.9 Obrázek