Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres

<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 14. pro 2017 18:42:09

Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres

Vítám Vás u analýzy na zápas mezi týmy Philadelphia a Buffalo
Soutěž: NHL
Datum: 15. 12. 2017 1:00
Místo: Wells Fargo Center (Philadelphia), USA


Obrázek


V noci se hraje série zápasů NHL a rozhodl jsem se při velkém množství příležitostí na jednu sepsat analýzu. Bude se jednat o zápas mezi Philadelphií a Buffalem. Nedávno měla Phila dlouhou sérii 10 porážek v řadě a trenér tak byl nucen přeskládat formace. Od té doby se Letcům daří, vyhráli 4 zápasy v řadě, ve kterých vstřelili 17 branek. Buffalo je ve Východní konferenci na posledním místě a lze tedy čekat, že nějaký ten gól inkasují. Z toho důvodu jsem se rozhodl vybrat jednoho ze střelců domácí Philadelphie, konkrétně Jakuba Voráčka.

Tohoto hráče asi není třeba příliš detailně představovat. Po přeskládání útoků se Jakub přesunul do druhé formace, kde nastupuje společně s Filppulou a Rafflem. Na začátek je třeba zmínit, že Voráček je především skvělý nahrávač. Však také jeho 30 asistencí patří do špičky celé ligy. Ovšem jeho střelecký potenciál je nepochybně značný, stačí se ohlédnout do minulých sezón, kdy se dostal vždy na hranici okolo 20 branek. I když zatím vstřelil 7 gólů, tak patří k jedněm z nejčastěji střílejících hráčů celé NHL. V počtu střel mu patří 8. místo v celé soutěži. Největší příležitost k vstřelení branky vidím v přesilovce. Jakub nastupuje v první přesilovkové formaci s Girouxem, Couturierem a Simmondsem. Dalším důvodem je vypsaný kurz. Jelikož průběžně kurzy na střelce sleduji, tak na Voráčka byl vypysován kurz okolo 3. Proto posun přes hranici 4 má jistě hodnotu vzhledem k pravděpodobnosti, že se proti slabému Buffalu gólově prosadí.

TIP: Jakub Voráček vstřelí gól kurz 4.10 u Obrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek čtv 14. pro 2017 21:43:17

Re: Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres

J. Voráček má bilanci 7+30 a tím pádem bych to viděl spíš že bude mít třeba dvě asistence, což jsi také zmiňoval v analýze
i přesto si ale myslím že gól vstřelí spíš C. Giroux který má teď dobrou formu a v posledních několika zápasech skóroval jeho
bilance 13+21, nebo W. Simmonds 10+9, i když tam není tak vysoký kurz a S. Couturiera ani nezmiňuji, tam je kurz skoro poloviční # 2.30. Na druhou stranu už dlouho Voráček neskóroval a jeho útočné kvality jsou předpokladem ke skórování, tak snad ti to vyjde a dá gól, ten kurz je supr to teda jooo :D, tak držím palce %%- %%- %%-
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek čtv 14. pro 2017 22:00:27

Re: Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres

Díky, tobě hodně štěstí ve Vegas. Ale sedm gólů je dost, i přes to, že Vegas je hodně gólový. Tak GL snad nám to vyjde. ;)
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek pát 15. pro 2017 6:02:19

Re: Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres

Výsledek zápasu 2:1, Voráček gól nedal, TIP KO. Voráček si připsal opět pouze asistenci na branku Filppuly a vystřelil 2x na bránu. Celkově v zápase dali Flyers méně gólu, než jsem předpokládal. Trefit střelce při dvou gólech není jen tak. Na sobotu si připravím analýzu zřejmě na fotbal, kde se mi poslední zápasy dařilo. ;)
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek pát 15. pro 2017 6:35:21

Re: Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres

To jsem teda čekal taky víc gólů ze strany Flyers, ale kolikrát ty zápasy proti těm slabším týmům jsou ošidný.
Vlastně celá NHL je hrozně nevyzpytatelná, kolikrát dáš střelce z týmu který by měl v tom daném zápase dávat
góly, např. hraje doma kde se mu daří proti outsiderovi a pak koukáš jak góly střílí ten outsider @-) @-) @-)
A ty blbci z Vegas dali hned a začátku ve 2. minutě J. Neal, ve 13. srovnal I. Cole hokej parádní nahoru dolu,
pak Vegas dvakrát trefili tyčku a pak už jsem na to neměl nervy, brankáři chytali výborně oba :(( , takže nám to
teda vyšlo krásně .... :-o :-o :-o
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.130s | 27 Queries | GZIP : Off Livescore